Ani tři góly vstřelené venku na body nestačily.

Frymburk „B“ – Malonty 4:3 (1:2)

střelci: Žalud 2,Pešl

sestava: Přibyl,Kaločai,Krátký M.(58.Pešl),Kubát.,Tomáš,Svatoň R.(65.Olah R.),Krátký R.(69.Mrzena),Gažák,Gocala.,Žalud,Beneda

Ve Frymburku se naám v posledních zápasech docela dařilo a tak jsme přijeli s cílem urvat nějaký ten bod i v neděli. Až do dvacáté minuty si žádný z ze soupeřů nevypracoval až na pár nevýznamných standardek žádnou šanci. Trošku větší spád dostal zápas až v 21.min. kdy po faulu na Žaluda, rozehrál dva metry za vápnem trestný kop M.Krátký, ale jeho střelu domácí ve zdi tečovali, takže se kopal roh z levé strany, na něj si naběhl Žalud a hlavou otevřel skóre 0:1. V 33.min bylo srovnáno, když domácí po faulu R.Krátkého rozehráli dva metry za šestnáctkou trestný kop a přesnou střelou k pravé tyči upravilo skóre na 1:1. V 39.min. na pravé straně dostal do běhu balon Beneda, utekl dvoum obráncům, přihrál přesně do vápna na nabíhajícího Žaluda a ten sám před prázdnou brankou nezaváhal 1:2. Do druhé půle nastoupili domácí se zvýšenou snahou o vyrovnání a to se jim bohužel povedlo hned v 46.min. Po nepřesnostech v naší obraně, následoval na hranici velkého vápna faul M.Krátkého a domácí z trestného kopu odraženého do protipohybu našeho gólmana opět srovnali krok 2:2. V 50.min. musel Přibyl vyrážet prudkou ránu domácích z levé strany velkého vápna. V 56.min. pomohl domácím výrazně hlavní sudí Hladík, kdy po dlohám nákopu do vápna odpískal faul Přibylovi, který viděl na celém stadionu jen on, ale bylo vidět, že na podobný moment čekal, takže se kopala penalta a z ní domácí strhli vedení poprvé v zápase na svojí stranu 3:2. V 63.min. přenesl z pravé strany balon na levou stranu velkého vápna R.Kráký, balon zpracoval Beneda, který zatáhl k brankové čáře, našel přesnou příhrou v malém vápně nabíhajícího Pešla a ten střelou po zemi opět srovnal stav 3:3. Bohužel v 70.min. přišel dlouhý centr z trestného kopu do našeho malého vápna a tam nikým nepokrytý hráč domácích hlavou rozhodl o osudu zápasu 4:3. Vdalších minutách měli domácí další tři jasné tutovky, když se třkrát dostali do brejku do naší otevřené obrany, ale dvakrát si nepřišli na Přibyla v naší brance a jednou bylo jejich zakončení nepřesné, takže se skóre neměnilo. A tak nkonec mohl ještě zápas skončit remízou, když si v 90.min. na centr z rohového kopu pěkně naběhl Gažák, ale hlavou bohužel pálil těsně vedle. Body tedy zůstaly nutno říct, že s notnou dávkou štěstí ve Frymburku, naši hráči si vybrali horší den, kdy po zbytečných faulech a jedné vymyšlené penaltě, padly všechny góly do naší sítě ze standardních situací.