Malonty – V.Brod

so.15.9.2018. v 10:00

V.Brod – Malonty

ne.16.9.2018. v 10:00

Derby rozhodl náš tragický druhý poločas a neproměněné tutovky v prvním…

Malonty – D. Dvořiště 0:5 (0:0)

sestava: Bílý,Barták,Krátký.,Gocala,Kéri,Goldfinger,Faltus,Preusler,Kouba,Pulec L.,Beneda

střídající: Městecký,Olah A.,Mezei

Do již tradičního derby vstoupil lépe náš tým. Už v 2.min. se po kolmici za obranu ocitl sám před gólmanem hostů L. Pulec, ale Josefík včasným vyběhnutím šanci zlikvidoval. V 15.min se L pulec po další pěkné přihrávce ocitl znovu v gólové šanci, ale gólman hostů byl opět pozorný a tak se skóre znovu neměnilo. V 26.min. dostal na pravé straně přihrávku do běhu od Faltuse L. Pulec, zatáhl balon do vápna, přihrál před branku na nabíhajícího Mezeie, ale ten sám před prázdnou brankou balon minul. V 32.min. poprvé zahrozili i hosté, když z hranice velkého vápna pálil těsně vedle pravé tyče Krenauer. V 35.min. likviduje Bílý výborným zákrokem jasnou gólovku hostů. Poločas skončil bez branek a kdo tušil, že nás neproměněné gólovky z první půle budou mrzet, ten se nemýlil. Už v 46.min. po centru do našeho vápna a nedůrazu naší obrany, otevírá hlavou skóre hostující Přívratský 0:1. Naši hráči bohužel v druhé půli zcela vypadli ze hry a byla jen otázka času, kdy nás hosté potrestají. V 60.min. likviduje Bílý další velkou šanci hostů.  V 75.min se v druhé půli do ojedinělé šance dostal i náš tým. N pravé straně zatáhl po lajně balon Faltus, přihrál před branku, ale dobíhající L. Pulec v pádu balon minul. To také byla naše labutí píseň, neboť po té nám hosté v rozmezí 78. až 86. min. nasázeli čtyři góly a odvezli si domů pro nás celkem krutou výhru 0:5. Bohužel nám v tomto zápase gól nebyl souzen a jelikož na  „kdyby“ se nehraje, tak skončil zápas tak jak skončil. Bohužel to od nás nebyl ten bojovný a nadšený výkon, který jsme předvedli na jaře v D. Dvořišti.