Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Derby zcela v režii hostů…

Malonty – D.Dvořiště 0:4 (0:2)

střelci:

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Kouba,Faltus,Valiček,Beneda,Kubánek,Šulek.

střídající: Svatoň R.

Od tradičního derby jsme si slibovali vyrovnaný souboj, ale opak byl bohužel pravdou. Prvních 10 – 15 minut se ještě o vyrovnané hře dalo mluvit, ale pak už se projevila lepší sehranost a hlavně trénovanost hostů apřevaha přešla na jejich stranu. V 15.min. po faulu faltuse na hranici velkého vápna, rozehráli hosté trestný kop, ale naštěstí technická střela minula levou tyč naší branky. V 16.min. kryl gólman hostů slabou střelu šajtlí z levé strany, kterou vyslal Šulek. V 20.min. po závaru ve vápně hostů přišel jejich rychlý kontr, po pravé straně utekl Hošek až do vápna a prudkou ranou do horní poloviny branky otevřel skóre 0:1. V 40.min. ztratil balon u lajny Faltus, hosté přešli po pravé straně do rychlého protiútoku, přišla přesná přihrávka do vápna na z leva nabíhajícího Maurence, který z blízka prostřelil Bílého a navýšil vedení hostů na 0:2. Do druhé půle naši hráči nastoupili se snahou o zvrat, ale vůbec se jim nevedlo. Hosté byli jasně lepší a nepustili naše hráče do jediné šance. V 76.min. dostal na levé straně za naší obranu krásný pas Zeman, pronikl do vápna a střelou na bližší tyč rozvlnil síť naší branky po třetí, 0:3. A v 81.min. napřáhl z hranice velkého vápna Doucha a přesnou střelou k levé tyči uzavřel skóre na 0:4.

Vítězství hostů jasné a zasloužené. Bohužel jsme jim tentokrát vyrovnaným soupeřem nebyli, ale bez tréninku a každý zápas v jiné sesatavě, se ani nic jiného čekat nedalo.

http://www.fotbalunas.cz/soutez/121/

Počet zobrazení: (60)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot