Derby zcela v režii hostů…

Malonty – D.Dvořiště 0:4 (0:2)

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Kouba,Faltus,Valiček,Beneda,Kubánek,Šulek.

střídající: Svatoň R.

Od tradičního derby jsme si slibovali vyrovnaný souboj, ale opak byl bohužel pravdou. Prvních 10 – 15 minut se ještě o vyrovnané hře dalo mluvit, ale pak už se projevila lepší sehranost a hlavně trénovanost hostů apřevaha přešla na jejich stranu. V 15.min. po faulu faltuse na hranici velkého vápna, rozehráli hosté trestný kop, ale naštěstí technická střela minula levou tyč naší branky. V 16.min. kryl gólman hostů slabou střelu šajtlí z levé strany, kterou vyslal Šulek. V 20.min. po závaru ve vápně hostů přišel jejich rychlý kontr, po pravé straně utekl Hošek až do vápna a prudkou ranou do horní poloviny branky otevřel skóre 0:1. V 40.min. ztratil balon u lajny Faltus, hosté přešli po pravé straně do rychlého protiútoku, přišla přesná přihrávka do vápna na z leva nabíhajícího Maurence, který z blízka prostřelil Bílého a navýšil vedení hostů na 0:2. Do druhé půle naši hráči nastoupili se snahou o zvrat, ale vůbec se jim nevedlo. Hosté byli jasně lepší a nepustili naše hráče do jediné šance. V 76.min. dostal na levé straně za naší obranu krásný pas Zeman, pronikl do vápna a střelou na bližší tyč rozvlnil síť naší branky po třetí, 0:3. A v 81.min. napřáhl z hranice velkého vápna Doucha a přesnou střelou k levé tyči uzavřel skóre na 0:4.

Vítězství hostů jasné a zasloužené. Bohužel jsme jim tentokrát vyrovnaným soupeřem nebyli, ale bez tréninku a každý zápas v jiné sesatavě, se ani nic jiného čekat nedalo.