Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

21.kolo OP Muži

Světlík – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.9.6.2018. v 17:00

___________________________

25.kolo 1.A. dorost

Mal./D.Dv.-Borovany

–      :       –

poločas: (-:-)

so.9.6.2018. v 10:00

_______________________

25.kolo OP žáci

Malonty-V.Br./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.10.6.2018. v 14:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

Z.Koruna-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.8.6.2018. v 16:30

_______________________

12.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Loučovice

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.8.6.2018. v 17:30

TOPlist

Drama v Kájově po zbytečných chybách….

Kájov – Malonty 2:3 (0:1)

střelci: Faltus 2,Hatala

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Kéri,Ovádek M.,Faltus,Sycha,Beneda,Gloza O.,Hatala

střídající: Hajdák J.,Žalud

Do souboje o čtvrté místo v tabulce, jsme vstoupili aktivněji my, ale do první velké šance se dostali v 10.min. domácí. Po naší nedůslednosti v obraně, se Kájovský hráč dostal až sám před Bílého, který jeho první střelu zneškodnil a při následené dorážce zahrál Kájovský hráč rukou, takže vstřelená branka, nemohla být uznána. Hned z protiútoku stále v 10.min. si domácí stoper nerozuměl s vlastním gólmanem, k míči se dostl Faltus a doklepnutím do prázdné brány otevírá skóre 0:1. V 28.min. zatáhl balon z půlky až před vápno Sycha a jeho střela jen těsně minula levou tyč domácí branky. V 35.min. vbypálil z dvaceti metrů Beutl a pro  změnu jeho střela těsně minula pravou tyč Galkovo branky. To bylo v prvním poločase po hříchu vše a tak se šlo do kabin za našeho těsného vedení. Vstup do druhé půle se ale vydařil lépe nám. V 47.min. dostal na pravé straně balon od Žaluda Faltus, zatáhl na střed vápna a technickou střelou přesně k levé tyči, překonal Galka po druhé 0:2. V 68.min. zatáhl balon na levé straně Sycha až do vápna, přesnou příhrou našel nabíhajícího Hatalu a ten ranou pod břevno domácí branky zvyšuje už na 0:3. Závěr zápasu jsme odehráli tak trochu laxně a tak nejprve v 82.min. Didkivský snižuje na 1:3 a v 86.min. Maršál snižuje na 2:3. Oba góly padly po naší nedůslednosti v obraně. A tak z vyhraného zápasu bylo nakonec trochu drama. Naši hráči už ale těsný výsledek ubránili a tři body tedy cestovaly do Malont. Vyhráli jsme zaslouženě, jelikož jsme byli po většinu zápasu lepší.

http://fotbalunas.cz/zapas/165419/

Počet zobrazení: (53)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

18.kolo OP Muži

Malonty – V.Brod

3      :      0

poločas: (2:0)

střelci: Faltus,Sycha,

    Kravets

__________________________

24.kolo 1.A dorostu

Hrdějovice-Mal./D.Dv.

2      :      2 pk.(5:4)

poločas: (0:1)

střelci: Olah 2

__________________________

24.kolo OP žáci

N.Ves – Malonty

6      :       3

poločas: (3:3)

střelci: Růžička2,Mrzena

_______________________

11.kolo OP Přípravky

Kaplice-Mal./Lip.

2       :       2

poločas: (1:2)

střelci: Uhlík,Kostelný

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Č.Krumlov-Mal./Lip.

14       :       1

poločas: (7:1)

střelci: Udatný

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host