Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

Drama v Kájově po zbytečných chybách….

Kájov – Malonty 2:3 (0:1)

střelci: Faltus 2,Hatala

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Kéri,Ovádek M.,Faltus,Sycha,Beneda,Gloza O.,Hatala

střídající: Hajdák J.,Žalud

Do souboje o čtvrté místo v tabulce, jsme vstoupili aktivněji my, ale do první velké šance se dostali v 10.min. domácí. Po naší nedůslednosti v obraně, se Kájovský hráč dostal až sám před Bílého, který jeho první střelu zneškodnil a při následené dorážce zahrál Kájovský hráč rukou, takže vstřelená branka, nemohla být uznána. Hned z protiútoku stále v 10.min. si domácí stoper nerozuměl s vlastním gólmanem, k míči se dostl Faltus a doklepnutím do prázdné brány otevírá skóre 0:1. V 28.min. zatáhl balon z půlky až před vápno Sycha a jeho střela jen těsně minula levou tyč domácí branky. V 35.min. vbypálil z dvaceti metrů Beutl a pro  změnu jeho střela těsně minula pravou tyč Galkovo branky. To bylo v prvním poločase po hříchu vše a tak se šlo do kabin za našeho těsného vedení. Vstup do druhé půle se ale vydařil lépe nám. V 47.min. dostal na pravé straně balon od Žaluda Faltus, zatáhl na střed vápna a technickou střelou přesně k levé tyči, překonal Galka po druhé 0:2. V 68.min. zatáhl balon na levé straně Sycha až do vápna, přesnou příhrou našel nabíhajícího Hatalu a ten ranou pod břevno domácí branky zvyšuje už na 0:3. Závěr zápasu jsme odehráli tak trochu laxně a tak nejprve v 82.min. Didkivský snižuje na 1:3 a v 86.min. Maršál snižuje na 2:3. Oba góly padly po naší nedůslednosti v obraně. A tak z vyhraného zápasu bylo nakonec trochu drama. Naši hráči už ale těsný výsledek ubránili a tři body tedy cestovaly do Malont. Vyhráli jsme zaslouženě, jelikož jsme byli po většinu zápasu lepší.

http://fotbalunas.cz/zapas/165419/

Počet zobrazení: (71)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 2 Bots