Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

9.kolo OP Muži

V.Brod – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.21.10.2017. v 15:30

___________________________

11.kolo 1.A. dorost

Mal./D.Dv.-Hrdějovice

–      :       –

poločas: (-:-)

so.21.10.2017. v 10:00

_______________________

11.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.10.2017. v 14:00

_______________________

6.kolo OP Přípravky

Křem./Hlo.-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.10.2017. v 14:00

_______________________

6.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Krumlov“B“

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.10.2017. v 15:00

TOPlist

Rozpis zápasů

2. kolo 30.08.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Odjezd
E1A0203 Rožmitál Hr. Malonty 30.08.10:00 SO Rožmitál 9:00
3. kolo 07.09.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Sraz
E1A0302 Hr. Malonty So H.Dvoř. 07.09. 14:00 NE Malonty 13:00
4. kolo 13.09.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Odjezd
E1A0404 Frymburk Hr. Malonty 13.09. 10:00 SO Frymburk 8:30
1. kolo 17.09.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Sraz
E1A0103 Hr. Malonty SK Větřní A 17.09. 16:30 ST Malonty 15:30
5. kolo 21.09.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Sraz
E1A0501 Hr. Malonty  Dy V.Brod 21.09. 14:00 NE Malonty 13:00
6. kolo 28.09.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Sraz
E1A0604 Hr. Malonty FC Lipno A 28.09. 14:00 NE Malonty 13:00
7. kolo 04.10.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Odjezd
E1A0702 Sp. Kaplice B Hr. Malonty 04.10. 10:00 SO Kaplice 2 9:00
8. kolo 12.10.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Odjezd
E1A0803 SK Větřní A Hr. Malonty 11.10. 9:30 SO Větřní 8:15
9. kolo 19.10.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Sraz
E1A0903 Hr. Malonty Rožmitál 19.10. 14:00 NE Malonty 13:00
10. kolo 25.10.2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Odjezd
E1A1002 So H.Dvoř. Hr. Malonty 25.10. 10:00 SO D.Dvořiště 9:00
Share Button
Výsledky

8.kolo OP Muži

Malonty – H.Planá

1      :      3

poločas: (1:0)

střelci: Gocala

__________________________

10.kolo 1.A dorostu

Zli./Oleš.-Mal./D.Dv.

2      :      1

poločas: (2:1)

střelci: Olah A.  

__________________________

10.kolo OP žáci

Krumlov“B“-Malonty

6      :       2

poločas: (2:1)

střelci: Mrzena 2

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Loučovice

4       :       5

poločas: (2:5)

střelci: Udatný 3,Krátký J.

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Z.Koruna

4       :       3

poločas: (2:2)

střelci: Udatný 2,Burda,

Krátký J.

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host, 1 Bot