Geniální Gážovo trefa rozhodla zápas

Malonty – Kájov 3:1 (0:1)

střelci: Gažák 2,Beneda

sestava: Přibyl,Kaločai,Gocala,Kubát,Tomáš,Svatoň R.(20.Pešl),Krátký R.,Gažák(75.Olah R.,Svatoň D.,Žalud(69.Fukal),Beneda(90.Mrzena)

Zápas Kájovem proti kterému se našemu týmu dlouhodobě nedaří, začala obě mužstva opatrně. Hosté se v první půli lépe pohybovali, byli důraznější a udržovali si mírnou převahu. Ale až do poloviny první půle se hrálo bez věších šancí na obou stranách. Pak ale přišla 22.min. kdy si hosté po rychlé akci na pravé straně narazili balon ve vápně a skřížnou střelou k levé tyči, na kterou si Přibyl šáhl, otvírají skóre 0:1. V 31.min. Ve na polovině uklouz Pešl, přišel o balon a hosté z podobné šance jako při jejich gólu, tentokrát těsně míjejí levou tyč naší branky. V 34.min. si na centr Krátkého z levé strany naběhl Gažák, ale hlavou pálil vedle pravé tyče. V 44.min. poslal z levé strany centr za obranu Krátký, an balon si naběhl Žalud, ale sám před gólmanem v jasné šanci hlavou balon minul. Do druhé půle nastoupili naši hráči jako vyměnění a hned v 46.min. přiťukl balon Krátký Benedovi, ten prošel středem až do vápna a střelou po zemi vyrovnal na 1:1. V 58.min. rozehrál z levé strany roh D. Svatoň, našel ve vápně nabíhajícího Gažáka a ten poslal balon hlavou přesně k pravé tyči a strhnul vedení na naší stranu 2:1. V 66.min. propadl za naší obranu dlouhý centr hostů a křížná přízemní střela se ortřela o levou tyč přibylovo branky. V 69.min. dostal na pravé straně do běhu balon Beneda, poslal do vápna prudkou přihrávku a z odraženého balonu pálil D. Svatoň pouze do gólmana. V 70.min. převzal za půlkou balon Gažák a bombou z třiceti metrů krásným „angličanem“ nedal hostujícímu gólmanovi šanci 3:1. V 79.min. likvidoval reflexivně nohou velkou šanci hostů Přibyl. V 85.min rozehrávali hosté po faulu Krátkého z dvaceti metrů trestný kop, ale rána šla vysoko nad břevno naší branky. Do konce zápasu se už nic jiného nestalo a vítězství nad silným Kájovem bylo po dlouhé době naše. Za výkon ve druhé půli určitě zasloužené.