Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Jaké počasí, takový fotbal, ale trpělivost přinesla tři body.

Malonty – Přídolí 4:2 (2:2)

střelci: Faltus 2,Kouba(p),Beneda

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Preusler,Kéri,Žalud,Faltus,Valiček,Kubát,Kouba,Beneda.

střídající: Svatoň R.,Troják,Svatoň D.

Přídolí jsme po podzimním venkovním nevyvedeném zápase měli co vracet a tak náš tým nastoupil do zápasu s tím, že nic jiného než vítězství nás nemůže zajímat. Bohužel těsně před zápasem začalo hustě pršet, což hru obou týmů výrazně ovlivnilo. Naši hráči se od začátku tlačili před soupeřovu branku, ale jak už to bývá první nakonec udeřili hosté. V 6.min. podklouzl při rozehrávce Gocala, hosté se dostali do rychlého brejku z levé strany a nakonec Radhykovskyy přesnou technickou střelou k naší pravé tyči, otevírá skóre 0:1. Naše hráče vedoucí gól hostů trochu zaskočil, ale postupně opět začali přebírat iniciativu a dostávat se do šancí. V 20.min. byl ve vápně faulovaný Beneda a z následné penalty srovnává na 1:1 Kouba. V 27.min. se po několika narážečkách ve vápně  probil z levé strany až před gólmana Faltus a střelou z ostrého úhlu strhává vedení na naší stranu 2:1. Bohužel v 36.min. přišla další naše zbytečná chyba v rozehrávce, hosté se dostali do rychlého brejku a přesnou střelou z velkého vápna k levé tyči Bílého branky, srovnávají na 2:2. To byl také nakonec poločasový výsledek. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem strhnout výsledek zápasu na naší stranu a celý poločas jsme byli v tlaku,bohužel chladné a deštivé počasí se podepsalo na obou týmech a nám se po celou druhou půli nedařilo hostujícího gólmana překonat. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, přišel v 90.min. centr z levé strany do vápna hostů, hostující stoper si víc všímal nabíhajícího D. Svatoně než balonu, podběhl ho a za ním dobíhající Beneda hlavou doklepává do prázdné branky 3:2. A v 92.min. po faulu na D. Svatoně, rozehrál dva metry před vápnem trestný kop Kubát, jeho střelu gólman neudržel a dobíhající T. Faltus doklepl balon do branky 4:2. Hned po rozehrávce se pískal konec a tři body zůstaly doma. Za trpělivost a snahu hrát až do konce, si myslím, že body zasloužené. Hosté konec zápasu naprosto nezvládli, pravděpodobně už se viděli v kabinách s remízou v kapse…

Ještě k minulému zápasu v Kájově. Hráli jsme o desíti a prakticky celý druhý poločas o devíti. Kromě těch hráčů, kteří byli omluveni, nevím co ostatní vedlo k tomu, že se na tým vykašlali a na zápas nejeli. Dík patří všem těm, kteří zápas se ctí odehráli a měli zodpovědnost za kolektiv. Někomu však tento pojem vůbec nic neříká a pro ty mám zde odkaz, kde si o tomto pojmu mohou něco přečíst:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Odpov%C4%9Bdnost

http://www.fotbalunas.cz/zapas/126972/

Počet zobrazení: (107)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot