Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Jasná výhra na lídrem tabulky

Malonty – V. Brod 4:0 (3:1)

střelci: Kravets 2,Gloza O.,Kališ

sestava: Bílý,Mokoš,Hajdák J.,Krátký,Vančura,Valiček,Kouba,Svatoň D.,Beneda,Kravets M.,Kališ

střídající: Faltus, Ovádek M.,Olah,Kéri,Hatala

Zápas s lídrem tabulky jsme začali aktivně a od začátku náš tým dostal soupeře pod tlak. Už ve 3.min se do pěkné šance dostal agilní Beneda, ale z hranice malého vápna přestřelil. V 7.min. zatáhl balon po levé straně D. Svatoň, přihrál před branku, ale nabíhající M. Kouba z malého vápna branku hostů minul. V 9.min. našel Mokoš krásným pasem za obranu M. Koubu, ten v pádu přiťukl rozběhnutému Kravetsovi, který sám před prázdnou brankou jen doklepl balon do sítě 1:0. V 16.min. zacentroval z pravé strany do vápna Vančura, na balon si naběhl opět Kravets a hlavou k pravé tyči zvyšuje na 2:0. V 23.min dostal krásmou přihrávku do ulice Beneda, šel z levé strany sám na gólmana hostů, ale ranou po zemi jej neprostřelil. V 35.min. napřáhl z pravé strany ke střele Vančura, jeho ne příliš povedený pokus zachytil na hranici malého vápna O.Gloza a střelou k protilehlé levé tyči zvyšuje na 3:0. V 43.min. po našem zbytečném faulu na hranici velkého vápna, snižují hosté střelou z přímého kopu na 3:1. To byl také poločasový výsledek. V druhé půli naši hráči trochu polevili, ale hosté toho nedokázali využít a do žádné gólové šance se nedostali. Naopak v 71. min. Kališ po přihrávce Benedy, pečetí krásnou ranou o břevno výsledek na konečných 4:1. Vítězství bylo zasloužené, neboť se zrodilo z neustálého tlaku našeho mužstva i když hosté prvděpodobně přijeli v hodně kombinované sestavě.

https://fotbalunas.cz/zapas/228305/

https://ceskokrumlovsky.denik.cz/fotbal-kraj/malontsky-hranicar-sestrelil-vysebrodske-dynamo-z-cela-20180924.html

https://ceskokrumlovsky.denik.cz/galerie/jasna-vyhra-malont-nad-vyssim-brodem-ck180914.html?mm=9198067&back=1463071003-8757-6&photo=1

Počet zobrazení: (84)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot