porazily nás příušnice…

Malonty – Chvalšiny 1:2 (1:0)

střelci: Beneda

sestava: Bílý,Beutl,Svatoň R.,Pešl,Svatoň D.,Beneda,Gocala,Kuzma,Žalud,Moravec(44.Městecký),Mezei

Náš tým nastoupil hlavně díky již výše zmiňované chorbě v silně kombinované sestavě a proti leaderovi soutěže to bylo od počátku znát. Už v 3.min. se hosté po rozehraném trestném kopu z pravé strany a následném centru do vápna, dostali do gólové šance, ale Bílý prvním skvělým zákrokem v zápase udržel čisté konto. V 8.min. po dlouhém nákopu do vápna z levé strany, hlavičkuje nabíhající hráč hostů těsně vedle pravé tyče. V 10.min. po našem špatném odkopu hosté z hranice velkého vápna nastřelují břevno. V bobě vrcholícího úvodního tlaku hostů přišla 12.min., kdy krásnou přihrávkou za obranu vysunul do brejku Kuzma Benedu a ten sám břed Cábou nezaváhal a střelou k levé tyči otevřel skóre 1:0. Hosty tento gól viditelně zaskočil. V 14.min. se probil po levé straně do vápna Beneda, přihrál před branku, ale těsně před nabíhajícím Mezeiem, sebral balon hostující gólman. V 16.min. likviduje Bílý dalším dobrým zákrokem tvrdou střelu hostů z levého rohu velkého vápna. V 26.min. po centru  z levé strany se na malém vápně ocitl sám před Bílým hráč hostů, ale jeho střelu stačil náš gólman skvělým zákrokem vyškrábnout na roh. V 36.min. rozehrál z pravé strany rohový kop Kuzma, našel centrem na zadní tyči nabíhajícího Pešla, ale ten v dobré pozici hlavičkuje těsně nad. V 42.min. likviduje další gólovou střelu hostů z patnácti metrů výborně chytající Bílý. Vstup do druhé půle se nám ale hrubě nepovedl. Na půlce poslal slabou přihrávku zadákům Gocala, hosté toho využili k brejku a Fučík sám před Bílým střelou do horní poloviny naší branky srovnává na 1:1. V 75. min. pálí hosté hlavou po rohu těsně nad. Bohužel v 85.min. hosté zužitkovali svůj stálý tlak, když Bílý nemohl zareagovat na tečovanou střelu Decarliho z velkého vápna, která zapadla k naší levé tyči 1:2. V 87. min. ještě pálí Kuzma z trestného kopu těsně nad. Hosté ale svoje vedení v pohodě uhájili a tak i s trochou štěstí vezou domů tři body. Náš tým dělal co mohl, bohužel to ale tentokrát na body nestačilo.

No a  aby toho nebylo dost, tak následný mistrovský zápas 8.5.2016 od 17:00 v Nové vsi, bude odehrán 27.5.2016 od 17:00. Bohužel nemoc a následná karanténa některých hráčů nám nedovoluje odehrát zápas v původním termínu.