Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

První jarní perně vybojované body z venku.

Holubov – Malonty 1:2 (1:1)

střelci: Gažák,Beneda

sestava: Přibyl,Kaločai,Gocala,Svatoň R.,Tomáš,Maurenc(67.Krátký R.),Hami,Gažák,Rybár M.(70.Beutl),Žalud,Beneda

V prvním jarním zápase na hřišti posledního Holubova, jsme sice byli papírovými favority, ale silně obměněný celek domácích, neprodal kůži vůbec zadarmo. Už v 9.min. domácí zaútočili po pravé straně, následovalo krásné přenesení hry na levé křídlo, kde nabíhjící hráč domácích zatáhl balon do vápna, přihrál před branku a z následujícího zmatku po odraženém míčí následovala tvrdá rána na bližší levou tyč a vedení holubovských 1:0. Naši hráči se dostávali do tempa pomaleji, ale hned první šance v 16.min. znamenala vyrovnání. Na pravé straně dostal do běhu balon Beneda, zatáhl do vápna a přesnou přihrávkou našel před brankou nabíhajícího Gažáka a ten přesnou ranou k pravé tyči nedal domácímu gólmanovi šanci 1:1. V 20.min. vysunul přihrávkou za obranu Žalud Benedu, ale jeho zakončení na dlouhou nohu gólman vyrazil a z následující dorážky, pálil Gažák nad. V 23.min. tečoval před gólmanem Gažák centr z trestného kopu Hamiho, ale balon těsně minul pravou tyč domácí branky. V 25.min. domácí po rohu z pravé strany a odraženém balonu pálí prudkou ranou těsně nad naší branku. V 29.min. opět po rohu z pravé strany, domácí hlavou střílí naštěstí jen do náruče připraveného Přibyla. V 40.min. zatáhl na prvé straně balon do vápna Beneda, poslal prudký míč před branku, ale na zadní tyč nabíhajícímu Gažákovi chyběl krok k doražení balonu do sítě. V 69.min. dostal od střídajícího R.Krátkého krásný balon do ulice Beneda, sám před gólmanem domácích nezaváhal a střelou po zemi strhnul vedení na naší stranu 1:2. V 70.min. pálil Gažák z trestného kopu těsně vedle levé tyče domácí branky. V 74.min. dostal na levé straně do běhu balon Žalud, udělal kliku bekovi, ale z úhlu tvrdou střelu jen lehce otřel o břevno. V 90.min. domácí z nebezpečné standardky na levém rohu velkého vápna střílí těsně nad břevno Přibylovo branky. Byl to zároveň jejich poslední šance na srovnání, neboť následoval závěrečný hvizd hlavního sudího a první jarní tři body byly naše. Nutno říct, že opravdu těžce vybojované.

tabulka po 12.kole: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

 

 

 

 

 

 

 

 

Počet zobrazení: (984)

Share Button

2 Responses to První jarní perně vybojované body z venku.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot