Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

14.kolo OP Muži

D.Dvořiště – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.21.4.2018. v 17:00

hřiště Malonty

___________________________

18.kolo 1.A. dorost

Jankov-Mal./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

18.kolo OP žáci

Hol./Křem.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

8.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Kaplice

–      :       –

poločas: (-:-)

čt.26.4.2018. v 17:30

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Křem./Hol.-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

út.8.5.2018. v 11:00

TOPlist

rozhodla červená v závěru zápasu…

Malonty – H. Planá 1:3 (1:0)

střelci: Gocala

sestava: Opelka,Beutl,Krátký,Debnár R.,Barták,Goldfinger,Žalud,Gocala,Beneda,Mezei,Fukal

střídající: Hatala,Šulek,Městecký,Bílý

Přes opětovné problémy se sestavou, způsobené hlavně zraněními, jsme se tentokrát sešli v celkem hojném počtu. Proti nám však stál tým z popředí tabulky a bylo to na hře od začátku znát. Planá byla herně lepší, ale naši hráči hráli ze zadu, pozorně bránili a dlouhé minuty soupeře do žádné větší šance nepustili. První ohrožení naší branky přišlo až v 30.min. kdy se po rychlé akci dostali hosté až před našeho gólmana, ale nabíhající hráč zakončil velmi nepřesně a tak z gólovky nic nebylo. Naopak na druhé straně naše první střela na branku znamenala gól. V 36.min. napřáhl na pravé straně z pětadvaceti metrů Gocala a nechytatelnou křížnou střelou do levé šibenice, poslal náš tým do překvapivého vedení 1:0. Hosté byli gólem viditelně zaskočeni a do další šance se dostali až v 41.min., kdy způsobili velký závar v našem vápně, ale balon se jim za Opelkovo záda protlačit nepovedlo. I proto skončil první poločas naším lichotivým vedením. Do druhé půle nastoupili hosté s ještě větší snahou o zvrat. Dostávali se do šancí, ale buď je vychytal pozorný Opelka, nebo bylo jejich zakončení velmi nepřesné. V 60.min. nastřelují Plánští z trestného kopu tyč. Bohužel v 75.min. přišlo po druhé žluté kartě vyloučení V. Žaluda a hosté přesilovky beze zbytku využili. Nejprve v 80.min. prostřelil Opelku přesnou střelou k pravé tyči Bauer 1:1, po té v 81.min. se střelou o pravou tyč, trefil z trestného kopu Trančík 1:2 a nakonec v 83.min. při našem zoufalém pokusu, kdy byli všichni naši hráči i s gólmanem nastěhováni ve vápně hostů, utekl po levé straně Bednář a střelou do prázdné branky, pečetil vítězství hostů na konečných 1:3. Našim hráčům patří dík za odbojovaný zápas, bohužel v deseti lidech už byl soupeř nad jejich síly.

http://fotbalunas.cz/zapas/165372/

Počet zobrazení: (87)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

13.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

2      :      1

poločas: (1:0)

střelci: Žalud,Sycha

__________________________

17.kolo 1.A dorostu

Malonty – Č.Velenice

1      :      3

poločas: (1:3)

střelci: Olah  

__________________________

17.kolo OP žáci

Malonty – Chvalšiny

5      :       2

poločas: (3:0)

střelci: Mrzena3,Růžička

Macanovič

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv.

4       :       4

poločas: (1:4) pk 2:3

střelci: Udatný 2,Krátký D.

Uhlík

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Větřní-Mal./Lip.

4      :      15

poločas: (4:6)

střelci: Udatný 6,Krátký J. 2,

            Bravenec 2,Gloza3,

Uhlík,

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host, 1 Bot