Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

rozhodla červená v závěru zápasu…

Malonty – H. Planá 1:3 (1:0)

střelci: Gocala

sestava: Opelka,Beutl,Krátký,Debnár R.,Barták,Goldfinger,Žalud,Gocala,Beneda,Mezei,Fukal

střídající: Hatala,Šulek,Městecký,Bílý

Přes opětovné problémy se sestavou, způsobené hlavně zraněními, jsme se tentokrát sešli v celkem hojném počtu. Proti nám však stál tým z popředí tabulky a bylo to na hře od začátku znát. Planá byla herně lepší, ale naši hráči hráli ze zadu, pozorně bránili a dlouhé minuty soupeře do žádné větší šance nepustili. První ohrožení naší branky přišlo až v 30.min. kdy se po rychlé akci dostali hosté až před našeho gólmana, ale nabíhající hráč zakončil velmi nepřesně a tak z gólovky nic nebylo. Naopak na druhé straně naše první střela na branku znamenala gól. V 36.min. napřáhl na pravé straně z pětadvaceti metrů Gocala a nechytatelnou křížnou střelou do levé šibenice, poslal náš tým do překvapivého vedení 1:0. Hosté byli gólem viditelně zaskočeni a do další šance se dostali až v 41.min., kdy způsobili velký závar v našem vápně, ale balon se jim za Opelkovo záda protlačit nepovedlo. I proto skončil první poločas naším lichotivým vedením. Do druhé půle nastoupili hosté s ještě větší snahou o zvrat. Dostávali se do šancí, ale buď je vychytal pozorný Opelka, nebo bylo jejich zakončení velmi nepřesné. V 60.min. nastřelují Plánští z trestného kopu tyč. Bohužel v 75.min. přišlo po druhé žluté kartě vyloučení V. Žaluda a hosté přesilovky beze zbytku využili. Nejprve v 80.min. prostřelil Opelku přesnou střelou k pravé tyči Bauer 1:1, po té v 81.min. se střelou o pravou tyč, trefil z trestného kopu Trančík 1:2 a nakonec v 83.min. při našem zoufalém pokusu, kdy byli všichni naši hráči i s gólmanem nastěhováni ve vápně hostů, utekl po levé straně Bednář a střelou do prázdné branky, pečetil vítězství hostů na konečných 1:3. Našim hráčům patří dík za odbojovaný zápas, bohužel v deseti lidech už byl soupeř nad jejich síly.

http://fotbalunas.cz/zapas/165372/

Počet zobrazení: (101)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot