Rozhodla neše nedůslednost a větší efektivita domácích…

Z.Koruna – Malonty 4:2 (3:1)

střelci: Faltus, Valiček

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Žalud,Faltus,Valiček,Kubánek,Beneda,Svatoň R.

střídající: Setla,Fukal

Jelikož nadále přetrvávají tech. problémy, tak jen ve zkratce. zápas v Koruně jsme začali trochu zakřiknutě a domácí se od začátku dostali do tlaku. Nastřelili dvě tyče a v 16.min. se dostali Ohnsorgovým gólem do vedení. Pak se probudili i naši hráči, Faltus pěknou střelou trefil tyč a v 19.min. po pěkné naší akci tentýž hráč vyrovnal na 1:1. Bohužel v 22.min. jsme nepokryli Ohnsorgův náběh do vápna při rohovém kopu a bylo to 2:1. Po té se ve velké šanci ocitl před domácím gólmanem Valiček, ale překonat se mu jej nepovedlo. Domácí pak v další velké šanci nastřelili ze tří metrů břevno. V 34.min. fauloval ve vápně po jednom z mnoha průniků domácích Beutl. Následoval pokutový kop, na který si Bílý sáhl, ale nakonec Rychtářovo střela v síti skončila a o poločase se teda šlo do kabin za stavu 3:1 pro domácí. Nástup do druhé půle nám vyšel. V 48.min. zahráli domácí ve vápně rukou a Valiček z penalty snížil na 3:2. Po té jsme byli lepším týmem, ale náš tlak žádnou výraznější šanci nepřinesl. V 79.min. po naší velké nedůslednosti, kdy se na levé straně probil přes naše dva hráče Ohnsorg, zacentroval a nabíhající Steinocher, kterého jen stínoval Setla, pohodlně upravil na konečných 4:2. V 85.min. kopali domácí po sporném zákroku na Ohnsorga další penaltu, ale domácí střelec tentokrát na Bílého nevyzrál a penaltu neproměnil.

Zápas pro diváky dobrý, oba týmy se snažily hrát útočně a bylo na co koukat. Měli jsme několik velkých šancí, které jsme bohužel neproměnili.. Domácí jich měli o něco víc s poněkud lepší produktivitou než náš tým a to rozhodlo. Pozitivní je, že kluci zápas nevypustili a snažili se hrát až do konce.