Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

se zlomkem základní sestavy,vybojované tři body…

Malonty – Kájov 4:2 (1:2)

střelci: Valiček 2, Faltus,Olah A.

sestava: Bílý,Beutl,Krátký,Debnár R.,Tomáš,Svatoň D.,Faltus,Valiček,Beneda,Olah A.,Městecký

střídající:

Krásné počasí,super hřiště, dobrý soupeř, žádné starosti, jen přijít s kopačkama na zápas.. Ale i to je asi některým hráčům málo a tak se nás před začátkem zápasu sešlo jen šest. Po uplynutí čekací doby, jsme přece jen nastoupili v deseti a v průběhu první půle jsme už hráli dokonce v plném počtu. Opravdu úžasné a hlavně doma před domácími fanoušky. No ale zpět ke hře. Naši hráči ač začali v oslabení se soupeře nijak nezalekli a od začátku s Kájovskými drželi krok. Až do 15.min. kdy hosté zacentrovali z pravé strany do vápna až na zadní tyč a nabíhající Maršál poslal hlavou balon do sítě. 0:1. I nadále však  náš tým s Kájovskými neztrácel krok, ale k výraznějšímu ohrožení branky hostů se nedostal. Bohužel v 43.min. rozehráli hosté trestný kop,k odraženému balonu se dostal Čábela a technickou střelou do pravého horního rohu, zvyšuje na 0:2. Naštěstí hned za minutu v 44.min. chybují Kájovští v rozehrávce, k balonu se dostal ve vápně Faltus, zkušeně obešel gólmana a do prázdné branky snižuje na poločasových 1:2. Důležitý kontaktní gól do šatny. Do druhé půle vlétli naši hráči jako pokropení živou vodou. V 50.min. sebral balon na půlce hostům Faltus, prošel až před vápno, na levé straně našel přesnou přihrávkou A. Olaha a ten přesným pasem naservíroval balon před branku nabíhajícímu Valičkovi, který už neměl problém dopravit balon do sítě 2:2. V 52.min. měli velko šanci hosté. Po rohu z levé strany, trefuje hlavou zcela volný nabíhající hráč hostů tyč. V 54.min. po závaru před brankou hostů, se na pravé straně dostal k balonu Beutl, poslal prudký pas do váípna, balon se přez malé vápno dostal na levou stranu k nabíhajícímu A. Olahovi a ten prudkou ranou z úhlu, strhává vedení na naší stranu 3:2. V 59.min. likviduje náš gólman Bílý velkou šanci hostů, když nohama vykopl balon zakončujícího hráče, který se před ním ocitl sám, po naší chybě v rozehrávce. V 66.min. dostal na levé straně balon do vápna A. Olah, udělal kliku gólmanovi, ale levačkou pálí bohužel vedle branky. V 71.min. měl A. Olah opět další šanci. Znovu z levé strany velkého vápna pálil tentokrát křížnou střelou, těsně vedle pravé tyče. V 76.min. byl ve vápně stažený na zem Valiček a sám faulovaný hráč z nařízené penalty, zvyšuje naše vedení na 4:2. V 90.min. likviduje Bílý na dvakrát na brankové čáře další jasnou gólovku hostů. Rozhodčí ještě nastavil dvě minuty, ale to už nic neřešilo na našem zaslouženém vítězství.

Díky všem těm hráčům, kteří se na tým nevykašlali a přišli. Ti, kteří jsou zranění a nebo byli omluveni, těch se moje další slova netýkají. Ale vy, kteří jste slíbili a nepřišli, vy jděte do prdele, nejste schopni se omluvit, zvednout telefon, ani zavolat. Hlavně že s mobilem chodíte i na hajzl. Nemáte nastarosti nic, všechno máte donesený až pod nos, nemusíte hnout a nejste schopni přijít ani na zápas. Pokud to takhle půjde dál, tak se reálně uvažuje o tom, že se po sezóně družstvo mužů zruší. Tak se kurva chyťte za rypák a ukažte, že vám ten mančaft není u prdele. Zatím to ale vypadá úplně obráceně.

http://fotbalunas.cz/zapas/165361/

Počet zobrazení: (105)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot