Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Skvělé tři body z derby v Dolňáku

D.Dvořiště – Malonty 1:2 (1:1)

střelci: Gocala(p),Pešl

sestava: Přibyl,Kaločai(61.Krátký M.),Gocala,Svatoň R.,Tomáš,Rybár,Hami,Gažák(63.Maurenc),Svatoň D.,Žalud(82.Beutl),Pešl

Jako vždy lehce hecnuté derby s Dolňákem, začali o něco lépe domácí. Od začátku začali s důrazem, lepším pohybem a našim hráčům chvíli trvalo, než se s důraznou hrou soupeře srovnali. Už v 2.min. domácí pálí ze střední vzdálenosti těsně nad. Hned za minutu se na druhé straně podobnou střelou prezentoval Gažák. V 9.min. rozehrál z levé strany roh Hami, na vzdálenější tyč si naběhl Pešl, ale tvrdou ranou hlavou trefil jen u tyče dobře postaveného gólmana domácích. V 12.min. po rozehraném trestném kopu a nedůrazu našeho hráče při odkopu, následovala prudká střela na naší branku, kterou Přibyl pěkným zákrokem vyrazil, ale na následnou dorážku už byl krátký a domácí se ujali vedení 1:0. V 18.min. rozehrál z pravé strany trestný kop Gažák, krásnou střelou trefil břevno a následně byl ve vápně sražen R. Svatoň a kopala se penalta. Míč na značku si postavil Gocala a tvrdou ranou k pravé tyči srovnal skóre na 1:1. V 33.min. rozehrál na pravé straně na nabíhajícího R. Svatoně, rohový kop Žalud, ale tvrdá rána, těsně před gólmanem domácími tečovaná, skončila jen na rohu. V 41.min. pálil na levé straně z trestňáku vedle levé tyče Hami. v 45.min. se do přečíslení dostali Žalud s Pešlem, ale Pešlovo uspěchanou přhrávku na nabíhajícího Žaluda domácí zblokovali a z rodící se šance nebylo nic. druhou půli jsme naopak o proti první začali lépe my. v 50.min. po pěkné akci na pravé straně, poslal do vápna přihrávku Rybár, balon prošel až k nabíhajícímu Pešlovi a ten se sám před gólmanem nemýlil a strhl vedení na naší stranu 1:2. Poté naši hráči jako by se zalekli vedení a iniciativu převzali domácí. V 59.min. domácí z pětadvaceti metrů nastřelili břevno. V 65.min. dostal na pravé straně od maurence do běhu balon Žalud, ale z úhlu pálil jen do boční sítě. V 70.min. dostal z pravé strany od Žaluda do vápna pěknou přihrávku Pešl, ale jeho tvrdou ránu domácí gólman vyrazil. V 71.min. rozehráli domácí z dvaceti metrů trestný kop, ale velmi dobře chytající Přibyl si s nebezpečnou přízemní ranou na mokrém terénu poradil a balon vyškrábl na roh. V 77.min. přišla technická střela domácích z hranice velkého vápna k pravé tyči, ale Přibyl dalším skvělým zákrokem balon vytlačil na roh. V 90.min. měli domácí další trestný kop z velkého vápna, ale Přibyl se znovu nenechal překvapit a tvrdou ránu skvěle vyrazil. Tři body z derby na půdě Dolňáku hřejou dvojnásob. Měli jsme dnes více štěstí a výborně chytajícího Přibyla v brance.

tabulka po 14.kole: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

 

Počet zobrazení: (439)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot