Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

18.kolo OP Muži

Malonty – Křemže

–      :       –

poločas: (-:-)

so.19.5.2018. v 17:00

___________________________

22.kolo 1.A. dorost

Kap./V.Br.-Mal./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

so.19.5.2018. v 10:00

_______________________

22.kolo OP žáci

Loučovice – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.18.5.2018. v 17:00

_______________________

10.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.20.5.2018. v 14:00

_______________________

10.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.20.5.2018. v 16:00

TOPlist

Smůla v Přídolí a tři body po kontumaci s Frymburkem“B“

Přídolí – Malonty 1:0 (1:0)

střelci:

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Žalud,Kuzma,Valiček,Beneda,Pulec,Kouba

střídající: Setla,Moravec

Do Přídolí jsme přijeli konečně urvat nějaký bod po nepovedeném začátku soutěže. Byli jsme v plné sestavě, tak proč ne. Už v 10.min. se po levé straně protáhl do vápna Kuzma, ale jeho přihrávku před prázdnou branku, nestačil usměrnit do sítě L. Pulec. V 13.min. se po tečovaném balonu dostali do šance ve vápně domácí, ale naštěstí pronás bylo zakončení zbrklé a balon skončil vedle branky. V 15.min. pálil z poza vápna Kuzma, ale domácí gólman stihl jeho tvrdou střelu vyrazit na roh. V 19.min. po naší špatné rozehrávce domácí Písko přesnou střelou k pravé tyči z hranice velkého vápna otvírá skóre 1:0. V 22.min. likviduje Bílý včasným výběhem gólovku domácích. V 31.min. se po přihrávce L. Kuzmy dostal na pravé straně do zakončení Žalud, ale jeho prudkou střelu k protilehlé tyči stačil vyrazit nohou domácí gólman. V 34.min. se domácí po rozehraném trestném kopu a odraženém balonu dostali do další šance, ale Bílý stihl střelu k pravé tyči vytěsnit na roh. To bylo v první půli vše a tak jsme do druhého poločasu šli s jednogólovým mankem a snahou alespoň vyrovnat. V 54.min. po přihrávce Valička, pálil z levé strany velkého vápna pod břevno Tomáš, ale domácí gólman si s jeho tvrdou střelou poradil. V 58.min. dostal krásný balon za obranu od valička L. Pulec, šel sám na gólmana, ale bohužel včasné zakončení prováhal a z gólovky nic nebylo. V 89.min. z pravé strany zacentroval do vápna L. Pulec, ale Beutl v dobré pozici hlavičkoval nad domácí branku. To bylo z naší strany vše a domácí výhru i v nastavení uhájili. Šancí jme měli dost, ale bohužel naše produktivita je od začátku soutěže žálostná a tak jsme i po tomhle zápase bez vstřeleného gólu a bez  jediného bodu.

Malonty – Frymburk“B“ 3:0 (0:0)

střelci:

Kontumace. Hosté se pro nedostatek hráčů nedostavili.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (52)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

17.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

2      :      3

poločas: (0:1)

střelci: Faltus 2,Hatala

__________________________

21.kolo 1.A dorostu

Mal./D.Dv.-Větř./Lou.

1      :      7

poločas: (1:3)

střelci: Hatala 

__________________________

15.kolo OP žáci

Větřní – Malonty

2      :       3

poločas: (1:3)

střelci: Hricák,Macanovič,

Mrzena

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Křem./Hol.-Mal./Lip.

3       :       2

poločas: (0:2)

střelci: Krátký,Burda

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Č.Krumlov-Mal./Lip.

14       :       1

poločas: (7:1)

střelci: Udatný

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host