Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Přídolí – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.7.4.2018. v 16:30

___________________________

15.kolo 1.A. dorost

Mal./D.Dv.-K.Új./Vel.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.1.4.2018. v 16:00

_______________________

16.kolo OP žáci

Malonty – Benešov

–      :       –

poločas: (-:-)

so.7.4.2018. v 10:00

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

so.14.4.2018. v 14:00

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Větřní – Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

so.14.4.2018. v 15:00

TOPlist

Smůla v Přídolí a tři body po kontumaci s Frymburkem“B“

Přídolí – Malonty 1:0 (1:0)

střelci:

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Žalud,Kuzma,Valiček,Beneda,Pulec,Kouba

střídající: Setla,Moravec

Do Přídolí jsme přijeli konečně urvat nějaký bod po nepovedeném začátku soutěže. Byli jsme v plné sestavě, tak proč ne. Už v 10.min. se po levé straně protáhl do vápna Kuzma, ale jeho přihrávku před prázdnou branku, nestačil usměrnit do sítě L. Pulec. V 13.min. se po tečovaném balonu dostali do šance ve vápně domácí, ale naštěstí pronás bylo zakončení zbrklé a balon skončil vedle branky. V 15.min. pálil z poza vápna Kuzma, ale domácí gólman stihl jeho tvrdou střelu vyrazit na roh. V 19.min. po naší špatné rozehrávce domácí Písko přesnou střelou k pravé tyči z hranice velkého vápna otvírá skóre 1:0. V 22.min. likviduje Bílý včasným výběhem gólovku domácích. V 31.min. se po přihrávce L. Kuzmy dostal na pravé straně do zakončení Žalud, ale jeho prudkou střelu k protilehlé tyči stačil vyrazit nohou domácí gólman. V 34.min. se domácí po rozehraném trestném kopu a odraženém balonu dostali do další šance, ale Bílý stihl střelu k pravé tyči vytěsnit na roh. To bylo v první půli vše a tak jsme do druhého poločasu šli s jednogólovým mankem a snahou alespoň vyrovnat. V 54.min. po přihrávce Valička, pálil z levé strany velkého vápna pod břevno Tomáš, ale domácí gólman si s jeho tvrdou střelou poradil. V 58.min. dostal krásný balon za obranu od valička L. Pulec, šel sám na gólmana, ale bohužel včasné zakončení prováhal a z gólovky nic nebylo. V 89.min. z pravé strany zacentroval do vápna L. Pulec, ale Beutl v dobré pozici hlavičkoval nad domácí branku. To bylo z naší strany vše a domácí výhru i v nastavení uhájili. Šancí jme měli dost, ale bohužel naše produktivita je od začátku soutěže žálostná a tak jsme i po tomhle zápase bez vstřeleného gólu a bez  jediného bodu.

Malonty – Frymburk“B“ 3:0 (0:0)

střelci:

Kontumace. Hosté se pro nedostatek hráčů nedostavili.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (51)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

8.kolo OP Muži

Malonty – H.Planá

1      :      3

poločas: (1:0)

střelci: Gocala

__________________________

10.kolo 1.A dorostu

Zli./Oleš.-Mal./D.Dv.

2      :      1

poločas: (2:1)

střelci: Olah A.  

__________________________

10.kolo OP žáci

Krumlov“B“-Malonty

6      :       2

poločas: (2:1)

střelci: Mrzena 2

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Loučovice

4       :       5

poločas: (2:5)

střelci: Udatný 3,Krátký J.

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Z.Koruna

4       :       3

poločas: (2:2)

střelci: Udatný 2,Burda,

Krátký J.

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host