Malonty – Křemže

ne.20.5.2018. v 14:00

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv

ne.20.5.2018. v 16:00

Smůla v Přídolí a tři body po kontumaci s Frymburkem“B“

Přídolí – Malonty 1:0 (1:0)

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Korch,Tomáš.,Žalud,Kuzma,Valiček,Beneda,Pulec,Kouba

střídající: Setla,Moravec

Do Přídolí jsme přijeli konečně urvat nějaký bod po nepovedeném začátku soutěže. Byli jsme v plné sestavě, tak proč ne. Už v 10.min. se po levé straně protáhl do vápna Kuzma, ale jeho přihrávku před prázdnou branku, nestačil usměrnit do sítě L. Pulec. V 13.min. se po tečovaném balonu dostali do šance ve vápně domácí, ale naštěstí pronás bylo zakončení zbrklé a balon skončil vedle branky. V 15.min. pálil z poza vápna Kuzma, ale domácí gólman stihl jeho tvrdou střelu vyrazit na roh. V 19.min. po naší špatné rozehrávce domácí Písko přesnou střelou k pravé tyči z hranice velkého vápna otvírá skóre 1:0. V 22.min. likviduje Bílý včasným výběhem gólovku domácích. V 31.min. se po přihrávce L. Kuzmy dostal na pravé straně do zakončení Žalud, ale jeho prudkou střelu k protilehlé tyči stačil vyrazit nohou domácí gólman. V 34.min. se domácí po rozehraném trestném kopu a odraženém balonu dostali do další šance, ale Bílý stihl střelu k pravé tyči vytěsnit na roh. To bylo v první půli vše a tak jsme do druhého poločasu šli s jednogólovým mankem a snahou alespoň vyrovnat. V 54.min. po přihrávce Valička, pálil z levé strany velkého vápna pod břevno Tomáš, ale domácí gólman si s jeho tvrdou střelou poradil. V 58.min. dostal krásný balon za obranu od valička L. Pulec, šel sám na gólmana, ale bohužel včasné zakončení prováhal a z gólovky nic nebylo. V 89.min. z pravé strany zacentroval do vápna L. Pulec, ale Beutl v dobré pozici hlavičkoval nad domácí branku. To bylo z naší strany vše a domácí výhru i v nastavení uhájili. Šancí jme měli dost, ale bohužel naše produktivita je od začátku soutěže žálostná a tak jsme i po tomhle zápase bez vstřeleného gólu a bez  jediného bodu.

Malonty – Frymburk“B“ 3:0 (0:0)

Kontumace. Hosté se pro nedostatek hráčů nedostavili.