Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

spravedlivá remíza a bod z penalt jako bonus

Č.Krumlov „B“ – Malonty 0:0 (0:0) pk: 4:5

střelci:

sestava: Bílý,Kéri,Hajdák J.,Mokoš,Vančura,Beneda,Doubrava,Valiček.,Beneda,Kravets,Faltus

střídající: Gloza O., Ovádek M.,Olah A.,

Hned od prvního hvizdu rozhodčího, bylo vidět, že moc gólů v tomto zápase nepadne. Hrála se vyrovnaná partie, prakticky jen od vápna po vápno s minimem šancí na obou stranách. V první půli stála za zmínku snad jen střela nad branku Kališe, po přiťuknutí hlavou od Faltuse v 8.min. A v 29.min. střela Kravetse z otočky po centru Kališe.. Druhá půle byla rušnější jen o málo, ale alespoň přišla jedna gólová šance na obou stranách.. V 69.min. trefuje Faltus křížnou ranou z pravé strany tyč domácí branky. V 76.min. zatáhl balon po pravé straně Kališ, přihrál do vápna nabíhajícímu Kravetsovi, ale ten v jasné šanci trefuje domácího gólmana Říhu. No a v 80.min. se po naší chybě v rozehrávce dostali do brejku po pravé straně domácí, první střelu včasným vyběhnutím zlikvidoval Bílý a z dorážky domácí hráč sám před prázdnou brankou v pádu pálí těsně vedle naší pravé tyče. To bylo po hříchu v zápase vše a body se dělily. O tom bonusovém rozhodl penaltový rozstřel. Domácí ve třetí sérii netrefují branku, zatím co naši střelci proměnili všechny pokutové kopy. A tak druhý bod putuje k nám, což je ze hřiště krumlovského týmu pro nás velmi dobrý počin.

https://fotbalunas.cz/zapas/209866/

Počet zobrazení: (54)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot