Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

spravedlivá remíza a bod z penalt jako bonus

Č.Krumlov „B“ – Malonty 0:0 (0:0) pk: 4:5

střelci:

sestava: Bílý,Kéri,Hajdák J.,Mokoš,Vančura,Beneda,Doubrava,Valiček.,Beneda,Kravets,Faltus

střídající: Gloza O., Ovádek M.,Olah A.,

Hned od prvního hvizdu rozhodčího, bylo vidět, že moc gólů v tomto zápase nepadne. Hrála se vyrovnaná partie, prakticky jen od vápna po vápno s minimem šancí na obou stranách. V první půli stála za zmínku snad jen střela nad branku Kališe, po přiťuknutí hlavou od Faltuse v 8.min. A v 29.min. střela Kravetse z otočky po centru Kališe.. Druhá půle byla rušnější jen o málo, ale alespoň přišla jedna gólová šance na obou stranách.. V 69.min. trefuje Faltus křížnou ranou z pravé strany tyč domácí branky. V 76.min. zatáhl balon po pravé straně Kališ, přihrál do vápna nabíhajícímu Kravetsovi, ale ten v jasné šanci trefuje domácího gólmana Říhu. No a v 80.min. se po naší chybě v rozehrávce dostali do brejku po pravé straně domácí, první střelu včasným vyběhnutím zlikvidoval Bílý a z dorážky domácí hráč sám před prázdnou brankou v pádu pálí těsně vedle naší pravé tyče. To bylo po hříchu v zápase vše a body se dělily. O tom bonusovém rozhodl penaltový rozstřel. Domácí ve třetí sérii netrefují branku, zatím co naši střelci proměnili všechny pokutové kopy. A tak druhý bod putuje k nám, což je ze hřiště krumlovského týmu pro nás velmi dobrý počin.

https://fotbalunas.cz/zapas/209866/

Počet zobrazení: (55)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot