Spravedlivá remíza, plusový bod vychytal v penaltách Bílý…

D.Dvořiště – Malonty 1:1 (0:0) pk. 1:3

střelci: Kuzma L.

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Barták,Žalud,Pulec L.,Sycha,Beneda,Faltus,Kravets M.

střídající: Kuzma L.,Gocala,Kéri,Hajdák J.

Díky rekonstrukci hřiště v D. Dvořišti, se již tradiční derby hrálo na hřišti v Malontech, tudíž hned na začátku plus pro nás. Od začátku zápasu se ale hrála vyrovnaná partie a oba týmy se těžko vyrovnávaly s dobře hrajícími obranami svých soupeřů. O něco aktivněji jsme přec jenom začali my. V 7.min. si na půli zpracoval balon Sycha potáhl balon středem hřiště, vypálil z dvaceti metrů a domácí gólman Josefík, musel vytáhnou balon z podbřevna na roh. V 10.min. posla dlouhý balon do vápna Beneda, ve výskoku tečoval hlavou Kravets a donutil domácího gólmana k dalšímu zákroku. V 11.min. si nerozuměl s naší obranou gólman Bílý, minul ve výběhu balon, ale naštěstí zakončující hráč domácích, ukvapeně pálil nad naší branku. V 25.min. na pravé straně zatáhl balon do vápna L. Pulec, zacentroval před branku, ale nabíhající Faltus střílí hlavou nad domácí branku. V 38.min. pálí Sycha z osmnácti metrů, po přiťuknutí Faltuse, těsně nad břevno. To bylo v první půli vše a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Vstup do druhé půle se nám ale příliš nevyvedl. V 63.min. zbytečně fauloval ve vápně Gocala a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Kubík 1:0. Hned za tři minuty v 66.min. mohlo být ještě hůř, na pravé straně podběhl balon Kéri, domácí útočník zatáhl do vápna, vystřelil a jeho dělovka trefila angličanem brankovou čáru. Naši hráči ale zbraně nesložili. V 67.min. byl v dobré střelecké pozici na hranici velkého vápna M.Kravets, ale pálil těsně nad Josefíkovo branku. V 70.min. se po centru z pravé strany dostal balon až na zadní tyč na volného Kuzmu a ten z otočky poslal balon do domácí sítě 1:1. V 80.min. vystihl rozehrávku domácích Faltus, zatáhl do vápna, ale jeho přízemní střela šla vedle pravé tyče domácí branky. V 85.min. rozehrál z hranice velkáho vápna trestný kop Sycha, ale jeho technická střela šla těsně nad. V 87.min. na levé straně zatáhl balon Beneda, k jeho sražené přihrávce před branku se dostal Sycha a z otočky trefil tyč domácí branky. To bylo vše a zápas tak skončil myslím si spravedlivou remízou. Následoval tedy penaltový rozstřel o druhý bod. V něm domácí dvěma skvělými zákroky vychytal Bílý a druhý bod byl tedy náš.. dva body z venku… proč ne. 🙂