Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

tradičně vyhecované derby tentokrát po boji ovládl náš tým…

Malonty – D. Dvořiště 4:2 (3:0)

střelci: Beneda 2,Kuzma L. 2

sestava: Bílý,Beutl,Svatoň R.(71.Kubát),Debnár R.,Svatoň D.,Gocala,Kouba(74.Pešl),Kuzma(82.Setla),Žalud(76.Mezei),Pulec,Beneda

První střelu na branku v tradičním derby, vyslali hosté. V 2.min. odpískal sudí tři metry před naším vápnem trestný kop, ale se střelou do prostřed branky, neměl Bílý sebemenší problém. V 3.min na druhé straně prostrčil na vápně do ulice balon Benedovi L. Pulec, ale jeho střelu, stačili pokrýt vracející se zadáci hostů. V 15.min. dostal od L. Kuzmy na pravé straně vápna balon L. Pulec, přihrál do lajny nabíhajícímu Žaludovi a jeho přihrávku před branku, usměrnil do sítě hostů L. Kuzma 1:0. V 17.min podběhli zadáci hostů výkop Bílého, balon se dostal k z levé strany nabíhajícímu Gocalovi, který vystřelil k protilehlé tyči a jeho slabou střelu, nutno přiznat, že pravděpodobně z ofsajdové pozice, dorazil do branky dobíhající Beneda, 2:0. V 42.min. opět rozehrál Bílý dlouhým balonem další akci, míč zabalil Beneda, utekl zadákům, chtěl posunout balon do prava na nabíhajícího L. Pulce, ale vracející se bek hostů si skluzem ve snaze zabránit přihrávce, srazil míč do vlastní sítě, 3:0. V 45.min. Bílý vyráží na roh tvrdou střelu hostů z pravé strany velkého vápna. První půle byla jasně v naší režii a nebyl důvod se domívat, že by to mělo v druhé půli být jinak. Opak však byl pravdou.. Nejdříve se však v 53.min. dostal do velké šance Beneda, když postupoval sám na gólmana hostů, bohužel jeho pokus o lob, skončil nad brankou. Hosté po té převzali otěže zápasu. V 57 až 60.min. přišla série rohů a jednoho nebezpečného trestného kopu hostů. V těch chvílích nás dvěma důležitými zákroky podržel náš gólman. V 62.min. se na levé straně u vápna uvolnil L. Pulec, zatáhl balon na střed, ale střela mu příliš nesedla a gólman jeho pokus kryl. V 65.min. hosté vystřelili tvrdou ránu z osmnácti metrů, Bílý vyrazil balon jen před sebe a dobíhající Říha, snižuje hlavou na 3:1. Hosté se po gólu dál tlačili do útoku a zle nám zatápěli. V době jejich největšího tlaku však přišla 74.min., kdy dostal na půli do ulice přihrávku Beneda, zatáhl balon do vápna, vystřelil, gólman míč vyrazil na hranici velkého vápna a dobíhající L. Kuzma krásným lobem pod břevno zvyšuje na 4:1. V 77.min. z pravé strany zacentroval do vápna Beneda a Mezei hlavou pálí vedle. V 78.min po naší pěkné akci pálí znovu Mezei šajtlí z hranice malého vápna vedle pravé tyče. V 79.min po dlouhém nákopu do našeho vápna a zase takové nedůslednosti našich zadáků, snižují hosté Zemanem na konečných 4:2. Konec zápasu už byl spíše nervózní a rozháraný, gól už nepadl a tři body, zůstaly zaslouženě doma. V tabulce nám to sice nijak nepomohlo, ale hřejivý pocit z vítězství nad tradičním soupeřem vše vynahradil.. 🙂

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (75)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 2 Bots