Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Tři body po velmi dobrém výkonu…

Malonty – Vyšší Brod 3:0 (2:0)

střelci: Faltus,Sycha,Kravets M.

sestava: Bílý,Beutl,Hajdák J.,Kouba M.,Kéri,Faltus,Doubrava,Sycha,Gloza O.,Preusler,Kravets M.

střídající: Aubrecht, Ovádek M.

Zápas proti tradičnímu soupeři začal náš tým aktivně a od začátku soupeře v poli přehrával. Naše první šance přišla v 4.min. kdy z pravé strany rozehrál roh Doubrava, ale Kravets hlavou pálil nad. Hosté se snažili o rychlé protiútoky po stranách, ale ty většinou končili na naší pozorné obraně. V 32min. na pravé straně velkého vápna narazil balon Faltusovi Doubrava a Faltus křížnou střelou k levé tyči, otevřel skóre 1:0. V 40.min. Vybojoval balon na půlce opět Doubrava, vysunul do brejku Sychu, ten si položil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 42.min. rozehrál z pravé strany trestný kop Sycha, ale jeho technickou střelu k bližší tyči, gólman hostů zneškodnil. I v druhé půli pokračovalo naše dobývání Vyšebrodské branky. V 60.min. zahrál z pravé strany roh Sycha, na zadní tyči si na centr vyskočil Faltus a hlavou trefil tyč branky hostů. V 62 min. rozehrál Sycha roh tentokrát z pravé strany, na zadní tyči našel volného Kravetse a ten hlavou zvyšuje na konečných 3:0. V 64.min. ještě musel likvidovat gólman hostů tvrdou ránu Doubravy k pravé tyči. Dál už se nic nestalo a zápas skončil našim zaslouženým vítězstvím. Byli jsme celý zápas lepší a gólů mohlo být i víc. Hosté se sice snažili, ale v útoku byli prakticky bezzubí..

http://fotbalunas.cz/zapas/165433/

Počet zobrazení: (79)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host, 1 Bot