Frymburk“B“-Malonty

ne.14.10.2018. v 10:00

Křem./Hol.-Malonty

pá.12.10.2018. v 16:30

Tři body po velmi dobrém výkonu…

Malonty – Vyšší Brod 3:0 (2:0)

střelci: Faltus,Sycha,Kravets M.

sestava: Bílý,Beutl,Hajdák J.,Kouba M.,Kéri,Faltus,Doubrava,Sycha,Gloza O.,Preusler,Kravets M.

střídající: Aubrecht, Ovádek M.

Zápas proti tradičnímu soupeři začal náš tým aktivně a od začátku soupeře v poli přehrával. Naše první šance přišla v 4.min. kdy z pravé strany rozehrál roh Doubrava, ale Kravets hlavou pálil nad. Hosté se snažili o rychlé protiútoky po stranách, ale ty většinou končili na naší pozorné obraně. V 32min. na pravé straně velkého vápna narazil balon Faltusovi Doubrava a Faltus křížnou střelou k levé tyči, otevřel skóre 1:0. V 40.min. Vybojoval balon na půlce opět Doubrava, vysunul do brejku Sychu, ten si položil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 42.min. rozehrál z pravé strany trestný kop Sycha, ale jeho technickou střelu k bližší tyči, gólman hostů zneškodnil. I v druhé půli pokračovalo naše dobývání Vyšebrodské branky. V 60.min. zahrál z pravé strany roh Sycha, na zadní tyči si na centr vyskočil Faltus a hlavou trefil tyč branky hostů. V 62 min. rozehrál Sycha roh tentokrát z pravé strany, na zadní tyči našel volného Kravetse a ten hlavou zvyšuje na konečných 3:0. V 64.min. ještě musel likvidovat gólman hostů tvrdou ránu Doubravy k pravé tyči. Dál už se nic nestalo a zápas skončil našim zaslouženým vítězstvím. Byli jsme celý zápas lepší a gólů mohlo být i víc. Hosté se sice snažili, ale v útoku byli prakticky bezzubí..