Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

Tři body po velmi dobrém výkonu…

Malonty – Vyšší Brod 3:0 (2:0)

střelci: Faltus,Sycha,Kravets M.

sestava: Bílý,Beutl,Hajdák J.,Kouba M.,Kéri,Faltus,Doubrava,Sycha,Gloza O.,Preusler,Kravets M.

střídající: Aubrecht, Ovádek M.

Zápas proti tradičnímu soupeři začal náš tým aktivně a od začátku soupeře v poli přehrával. Naše první šance přišla v 4.min. kdy z pravé strany rozehrál roh Doubrava, ale Kravets hlavou pálil nad. Hosté se snažili o rychlé protiútoky po stranách, ale ty většinou končili na naší pozorné obraně. V 32min. na pravé straně velkého vápna narazil balon Faltusovi Doubrava a Faltus křížnou střelou k levé tyči, otevřel skóre 1:0. V 40.min. Vybojoval balon na půlce opět Doubrava, vysunul do brejku Sychu, ten si položil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 42.min. rozehrál z pravé strany trestný kop Sycha, ale jeho technickou střelu k bližší tyči, gólman hostů zneškodnil. I v druhé půli pokračovalo naše dobývání Vyšebrodské branky. V 60.min. zahrál z pravé strany roh Sycha, na zadní tyči si na centr vyskočil Faltus a hlavou trefil tyč branky hostů. V 62 min. rozehrál Sycha roh tentokrát z pravé strany, na zadní tyči našel volného Kravetse a ten hlavou zvyšuje na konečných 3:0. V 64.min. ještě musel likvidovat gólman hostů tvrdou ránu Doubravy k pravé tyči. Dál už se nic nestalo a zápas skončil našim zaslouženým vítězstvím. Byli jsme celý zápas lepší a gólů mohlo být i víc. Hosté se sice snažili, ale v útoku byli prakticky bezzubí..

http://fotbalunas.cz/zapas/165433/

Počet zobrazení: (76)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot