Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

14.kolo OP Muži

D.Dvořiště – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.21.4.2018. v 17:00

hřiště Malonty

___________________________

18.kolo 1.A. dorost

Jankov-Mal./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

18.kolo OP žáci

Hol./Křem.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

8.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Kaplice

–      :       –

poločas: (-:-)

čt.26.4.2018. v 17:30

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Křem./Hol.-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

út.8.5.2018. v 11:00

TOPlist

tři body z Přídolí, po dobré druhé půli…

Přídolí – Malonty 3:5 (1:1)

střelci: Hatala 2, Sycha 2, Faltus

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Barták,Žalud,Preusler(3.min. Svatoň R.),Sycha,Hatala,Faltus,Beneda

střídající: Svatoň R.

To, že nás na malém hřišti v Přídolí tradičně nečeká nic jednoduchého, se ukazovalo hned od začátku utkání. Nezačali jsme dobře, vázla souhra, rozehrávka a o nějaké šanci na vstřelení gólu taky nešlo mluvit. Navíc se už ve 3.min. zranil Preusler a do hry za něj musel naskočit R. Svatoň. Domácí na tom v první půli byli o něco lépe, byli aktivnější a dostávali se na dostřel naší branky. V 18.min. přišla jejich akce po pravém křídle, následoval centr na velké vápno, kde nabíhající Štěpánek šťastně patou přeloboval našeho gólmana a domácí vedli 1:0. Naše první velká šance se zrodila až v 30.min., kdy z levé strany rozehrál roh Žalud, k míčí se dostal na malém vápně Hatala, ale bohužel přestřelil. V 35.min. jsme chybovali v rozehrávce a svůj postřeh musel prokázat Bílý, když vyškrábl na roh prudkou střelu domácích k levé tyči. Když už se zdálo, že půjdeme o poločase do kabin s jednogólovým mankem, přišla 43.min. Ve vápně byl faulovaný R. Svatoň a z nařízené penalty Sycha, byť na dvakrát, přece jenom vyrovnal na 1:1. V 45.min. musel ještě Bílý likvidovat prudkou střelu domácích z levé strany a z následného rohu domácí hlavičkují těsně nad. To bylo v první půli vše. Druhá půle už byla z naší strany přece jenom o něčem jiném. Zlepšili jsme se ve všech činnostech a hned to bylo znát. V 59.min. z pravé strany rozehrál Sycha trestný kop, míč se na vápně dostal až k Hatalovi, který z otočky prostřelil domácího gólmana 1:2. V 62.min. na pravé straně vybojovali balon Beneda s Faltusem, následoval přihrávka na vápno nabíhajícímu Sychovi a ten krásnou střelou levačkou do levé šibenice zvyšuje na 1:3. V 65.min. pálil Sycha z trestného kopu, po faulu na R. Svatoně, těsně vedle levé tyče. V 67.min. dostal na levé straně přihrávku do Vápna R. Svatoň, jeho křížnou střelu domácí gólman vyrazil jen k nohám Hataly a ten z dorážky zvyšuje naše vedení už na 1:4. V 76.min. se na levé straně protáhl do vápna Faltus a krásnou křížnou střelou téměř do pravé šibenice zvyšuje na 1:5. Po pátém góle naši hráči trochu polevili a domácí v 76.min. Radykhovskyym a v 90.min Dvořákem korigují stav na konečných 3:5 pro náš tým. Vítězství hlavně po výkonu v druhé půli, naprosto zasloužené.

http://fotbalunas.cz/zapas/165393/

Počet zobrazení: (58)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

13.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

2      :      1

poločas: (1:0)

střelci: Žalud,Sycha

__________________________

17.kolo 1.A dorostu

Malonty – Č.Velenice

1      :      3

poločas: (1:3)

střelci: Olah  

__________________________

17.kolo OP žáci

Malonty – Chvalšiny

5      :       2

poločas: (3:0)

střelci: Mrzena3,Růžička

Macanovič

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv.

4       :       4

poločas: (1:4) pk 2:3

střelci: Udatný 2,Krátký D.

Uhlík

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Větřní-Mal./Lip.

4      :      15

poločas: (4:6)

střelci: Udatný 6,Krátký J. 2,

            Bravenec 2,Gloza3,

Uhlík,

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host