Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

tři body z Přídolí, po dobré druhé půli…

Přídolí – Malonty 3:5 (1:1)

střelci: Hatala 2, Sycha 2, Faltus

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Barták,Žalud,Preusler(3.min. Svatoň R.),Sycha,Hatala,Faltus,Beneda

střídající: Svatoň R.

To, že nás na malém hřišti v Přídolí tradičně nečeká nic jednoduchého, se ukazovalo hned od začátku utkání. Nezačali jsme dobře, vázla souhra, rozehrávka a o nějaké šanci na vstřelení gólu taky nešlo mluvit. Navíc se už ve 3.min. zranil Preusler a do hry za něj musel naskočit R. Svatoň. Domácí na tom v první půli byli o něco lépe, byli aktivnější a dostávali se na dostřel naší branky. V 18.min. přišla jejich akce po pravém křídle, následoval centr na velké vápno, kde nabíhající Štěpánek šťastně patou přeloboval našeho gólmana a domácí vedli 1:0. Naše první velká šance se zrodila až v 30.min., kdy z levé strany rozehrál roh Žalud, k míčí se dostal na malém vápně Hatala, ale bohužel přestřelil. V 35.min. jsme chybovali v rozehrávce a svůj postřeh musel prokázat Bílý, když vyškrábl na roh prudkou střelu domácích k levé tyči. Když už se zdálo, že půjdeme o poločase do kabin s jednogólovým mankem, přišla 43.min. Ve vápně byl faulovaný R. Svatoň a z nařízené penalty Sycha, byť na dvakrát, přece jenom vyrovnal na 1:1. V 45.min. musel ještě Bílý likvidovat prudkou střelu domácích z levé strany a z následného rohu domácí hlavičkují těsně nad. To bylo v první půli vše. Druhá půle už byla z naší strany přece jenom o něčem jiném. Zlepšili jsme se ve všech činnostech a hned to bylo znát. V 59.min. z pravé strany rozehrál Sycha trestný kop, míč se na vápně dostal až k Hatalovi, který z otočky prostřelil domácího gólmana 1:2. V 62.min. na pravé straně vybojovali balon Beneda s Faltusem, následoval přihrávka na vápno nabíhajícímu Sychovi a ten krásnou střelou levačkou do levé šibenice zvyšuje na 1:3. V 65.min. pálil Sycha z trestného kopu, po faulu na R. Svatoně, těsně vedle levé tyče. V 67.min. dostal na levé straně přihrávku do Vápna R. Svatoň, jeho křížnou střelu domácí gólman vyrazil jen k nohám Hataly a ten z dorážky zvyšuje naše vedení už na 1:4. V 76.min. se na levé straně protáhl do vápna Faltus a krásnou křížnou střelou téměř do pravé šibenice zvyšuje na 1:5. Po pátém góle naši hráči trochu polevili a domácí v 76.min. Radykhovskyym a v 90.min Dvořákem korigují stav na konečných 3:5 pro náš tým. Vítězství hlavně po výkonu v druhé půli, naprosto zasloužené.

http://fotbalunas.cz/zapas/165393/

Počet zobrazení: (83)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 2 Bots