Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

14.kolo OP Muži

D.Dvořiště – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.21.4.2018. v 17:00

hřiště Malonty

___________________________

18.kolo 1.A. dorost

Jankov-Mal./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

18.kolo OP žáci

Hol./Křem.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.22.4.2018. v 10:00

_______________________

8.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Kaplice

–      :       –

poločas: (-:-)

čt.26.4.2018. v 17:30

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Křem./Hol.-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

út.8.5.2018. v 11:00

TOPlist

Týmový výkon a skvělý gólman, rozhodl o vítězství v derby.

D. Dvořiště – Malonty 1:3 (1:3)

střelci: Valiček,Kouba (p),Faltus

sestava: Bílý,Beutl,Kouba,Gocala,Kéri,Žalud,Faltus,Preusler,Tomáš,Valiček,Beneda

střídající: Svatoň R.,Kubánek,Hatala

Do tradičního derby, hraného v horkém počasí, vstoupili aktivněji naši hráči. Už ve 4.min. po levé straně pronikl do vápna Beneda, ale jeho přihrávku před branku, zblokovali domácí zadáci. V 6.min. ale bohužel jako první udeřili domácí. Po rozehraném trestném kopu z levé strany si na centr do vápna naběhl Zeman a jeho přesná hlavička, zapadla k levé tyči načí branky 1:0. Vedoucí gól domácích ale náš tým nezlomil a naši hráči pokračovali v útočné aktivitě. V 14.min. se sám před gólmanem ocitl Beneda, jeho střela však skončila pouze na pravé tyči domácí branky. V 15.min. se probil do vápna opět Beneda, obstřelil gólmana, ale balon skončil bohužel pro nás opět na tyči Poselovo branky. V 17.min. byl metr před vápnem faulovaný Žalud, míč si postavil Valiček a jeho tečovaná střela z trestného kopu skončila v síti domácí branky 1:1. V 23.min. dostal pěknou přihrávku do vápna Faltus, udělal kliku gólmanovi, ten ho fauloval a z nařízené penalty strhl vedení na naší stranu Kouba 1:2. V 29.min. se dostal po chybě domácích zadáků do velké šance Faltus, jeho střela na dlouhou nohu však skončila těsně vedle levé tyče domácí branky. V 30.min. se po narážečce před vápnem dostali do velké šance domácí, ale Bílý skvělým zákrokem gólovku zlikvidoval. V 37.min. Bílý likviduje další gólovku domácích. Z následného rohového kopu domácí pálí tvrdou ranou k levé tyči, ale Bílý znova výborným zákrokem, balon vyškrábl na další roh. V 42.min. domácí gólman daleko vyběhl na pořetažený centr z pravé strany, míč však vybojoval Faltus, zatáhl balon k vápnu a krásnou technickou střelou k pravé tyči nedal vracejícímu se Poselovi šanci a zvyšuje naše vedení na 1:3. Tak také skončila první půle. Do druhé půle domácí nastoupili se snahou o zvrat. V 52.min. rozehráli domácí metr před vápnem trestný kop, ale jejich tvrdou přízemní střelu k pravé tyči, opět likviduje skvěle chytající Bílý. V horkém počasí oběma týmům pomalu docházely síly a tlak domácích i díky pozorné a bojovné hře našeho týmu, pomalu slábl a hra se odehrával spíše jen mezi šestnáctkami. K žádne větší šanci se už žádný tým nedostal a tak tři body putovaly do Malont a to naprosto zaslouženě. 🙂

http://fotbalunas.cz/zapas/127000/

Počet zobrazení: (116)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

13.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

2      :      1

poločas: (1:0)

střelci: Žalud,Sycha

__________________________

17.kolo 1.A dorostu

Malonty – Č.Velenice

1      :      3

poločas: (1:3)

střelci: Olah  

__________________________

17.kolo OP žáci

Malonty – Chvalšiny

5      :       2

poločas: (3:0)

střelci: Mrzena3,Růžička

Macanovič

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv.

4       :       4

poločas: (1:4) pk 2:3

střelci: Udatný 2,Krátký D.

Uhlík

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Větřní-Mal./Lip.

4      :      15

poločas: (4:6)

střelci: Udatný 6,Krátký J. 2,

            Bravenec 2,Gloza3,

Uhlík,

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host, 1 Bot