Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Velmi nepovedený začátek podzimu….

H.Planá – Malonty 7:0 (4:0)

střelci:

sestava: Bílý,Beutl,Kouba,Svatoň R.,Vaňásek,Moravec,Gocala,Debnár,Beneda,Fukal,Pešl

střídající: Setla, od podzimní sezóny je zavedeno „hokejové“ střídání.

Co dodat k úvodnímu zápasu… domácí prvních deset minut čekali s jakou hrou se předvedem, když zjistili, že s žádnou, začali hrát svou hru a už v první půli rozhodli o výhře. V druhé půli přidali ještě další góly a jasně zvítězili. V silně kombinované sestavě jsme neměli šanci. Chtěl bych poděkovat hráčům, kteří byli na hřišti, za to, že utkání nevzdali a odbjovali ho až do konce. Ostatním, kteří se na ně vykašlali a nechali je ve štychu, bych jen vzkázal, že se alespoň sluší odpovědět na sms, nebo zvednout telefon a aspoň říct nejedu. Což až na výjimky, neudělal nikdo.

Malonty – Kájov 0:5 (0:3)

střelci:

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Debnár R.,Debnár J.,Kubánek,Kouba,Valiček,Žalud,Mezei,Beneda

střídající: Fukal,Micka,Moravec

V zápase s Kájovem jsme stíhali jen prvních deset minut. Pak se na plno projevila dlouhodobá absenced tréninků a vůbec jakékoliv přípravy. V 4.min. dostal od Gocaly krásný balon na levé straně nabíhající Beneda, zasekl  balon na středu vápna,vystřelil, ale jeho střela šla těsně nad. hned z protiútoku hosté po pěkné akci vstřelili gól, ale zakončující hráč byl v jasném ofsajdu a branky tedy nebyla uznána. V 15.min. po naší chybné rozehrávce, se hosté dostali středem do brejku a Kolaj sám před Bílým nezaváhal a otevřel skóre 0:1. V 19.min. hosté po další pěkné akci zvyšují Haláčkem na 0:2. V 29.min po centru hostů do vápna, Bílý dobrým reflexem likviduje gólovou hlavičku hostů. V 35.min. Bílý po dalším protiútoku hostů, kdy jsme vůbec nestíhali pokrýt útočící hráče, nejdřív dobrým zákrokem likviduje tvrdou střelu, ale na dorážku Didkivského už byl krátký a hosté zvyšují na 0:3. V 40.min. hosté nastřelují levou tyč naší branky. I v druhé půli se hrálo pouze podle Kájovských not. V 66.min. naši hráči faulovali ve vápně a z následné penalty Kolaj svým druhým gólem upravuje skóre na 0:4. V 75.min. hosté po další rychlé akci, kdy jsme vůbec nestíhali bránit, zvyšují Koubkem na konečných 0:5.

Nebudu snižovat výkon našeho týmu. Hráči hráli na co měli, ale na dobře hrající Kájov to dnes bohužel vůbec nestačilo.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (78)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot