Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Víkend za šest bodů…

Malonty – Č.Krumlov „B“ 4:1 (2:1)

střelci: Faltus 2,Kouba,Pulec L.

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Svatoň. D,Kéri,Žalud,Faltus,Preusler,Beneda,Kouba,Pulec L.

střídající: Svatoň R.,

Po páteční dohrávce ve Frymburku, která nás stála daleko víc sil, než by se podle výsledku zdálo, jsme nastoupili proti „béčku“ Českého Krumlova. Ačkoliv jsou naši hráči trénovaní minimálně na tři poločasy*, únava byla znát a náš tým se dostával do tempa jen velmi pozvolna. Ale i přesto jme mohli již od 2.min. vést, kdyby Kouba z malého vápna nepřestřelil prázdnou branku soupeře po perfektní nahrávce od L. Pulce. V 6.min. potrestném kopu hostů a centru do vápna, letí balon z hlavy jednoho z nabíhajících hráčů, těsně nad. V 9.min. likviduje další nebezpečnou hlavičku hostů, náš gólman Bílý. V 29.min. vyslal po křídle Žalud L. Pulce, ten přijrál do vápna, kam si naběhl T. Faltus, položil si gólmana a poslal balon do prázdné branky hostů 1:0. V 37.min. rozehráli hosté z pravé strany trestný kop a prudký centr před branku si nešťastně srazil do branky Preusler 1:1. V 40.min pálil těsně vedle pravé tyče L. Pulec. V 41.min. vyslal kolmicí za obranu T. Faltus L. Pulce, ten šel sám na brankaře, ale bohužel se proti gólmanovi hostů neprosadil.V 45.min. vybojoval na vápně balon T. Faltus, přihrál na pravou stranu Koubovi, ten ještě posunul na nabíhajícího L. Pulce a jeho střela k pravé tyči, skončila v síti branky hostů 2:1. Hned po té rozhodčí ukončil první půli. V druhé půli se o proti prvnímu poločasu naše hra zlepšila a začaly přicházet další velké šance. V 46.min. se ještě z levé strany neprosadil L.Pulec, ale v 56.min. hosté chybovali v rozehrávce, balon zachytil L. Pulec, vysunul do křídla T. Faltuse, ten našel před brankou přesnou přihrávkou nabíhajícího Koubu, který se tentokrát nemýlil a zvýšil naše vedení na 3:1. V 63.min. poslal balon do ulice Preusler Benedovi, ten se však sám před gólmanem neprosadil, ale k odraženému balonu se dostal nabíhající T. Faltus a svým druhým gólem v zápase  upravil výsledek na konečných 4:1.  V 71.min. dostal krásný balon za obranu L. Pulec, šel sám na gólmana, ale zakončení mu nevyšlo a z šance nic nebylo. V 73.min. dostal opět L. Pulec z výkopu od Bílého další gólový námaz, snažil se přelobovat gólmana, ale přeloboval ho i s brankou. V 75.min. dostal na pravé straně do běhu balon T. Faltus, zatáhl do vápna, přihrál před branku zcela volnému Koubovi, ale ten však gólmana hostů neprostřelil. To bylo v zápase vše, výhra byla zasloužená byli jsme  hlavně v druhé půli lepší a nebýt našeho žalostného zakončování, mohla být výhra daleko vyšší.

* dva poločasy na hřišti a jeden v hospodě.

http://www.fotbalunas.cz/zapas/126982/

dohrávka pátek 5.5.2017

Frymburk „B“ – Malonty 0:4 (0:3)

střelci: Kouba 2,Beneda,Faltus

sestava: Bílý,Beutl,Svatoň D.,Svatoň. R,Kéri,Žalud,Faltus,Preusler,Tomáš,Kouba,Beneda

Počet zobrazení: (96)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot