Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

21.kolo OP Muži

Světlík – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.9.6.2018. v 17:00

___________________________

25.kolo 1.A. dorost

Mal./D.Dv.-Borovany

–      :       –

poločas: (-:-)

so.9.6.2018. v 10:00

_______________________

25.kolo OP žáci

Malonty-V.Br./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.10.6.2018. v 14:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

Z.Koruna-Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.8.6.2018. v 16:30

_______________________

12.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Loučovice

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.8.6.2018. v 17:30

TOPlist

vítězství po vyrovnaném boji..

Malonty – Lipno 2:1 (1:0)

střelci: Žalud,Sycha

sestava: Bílý,Beutl,Doubrava,Kouba M.,Barták,Žalud,Valiček,Sycha,Beneda,Faltus,Hatala

střídající: Olah A.,Aubrecht,Městecký

Zápas dvou sousedů v tabulce přinesl od začátku vyrovnaný boj, hrálo se však většinou od šestnáctky k šestnáctce a gólových šancí v celém zápase bylo jak šafránu. Ta první naše přišla v 14.min. a byla hned gólová. Kouba přesným pasem našel na levé straně rozběhnutého Žaluda, ten zatáhl balon do vápna a přesnou přízemní střelou k levé tyči, otevřel skóre 1:0. V 27.min. pálí Kouba po rozehraném rohu a odraženém balonu, těsně nad branku hostů. V 32.min. sed z levé strany tlačil do gólovky Faltus, zatáhl balon do vápna, ale střelou šajtlí, gólmana hostů nepřekvapil. V 36.min. po faulu na Sychu, rozehrál trestný kop z osmnácti metrů Valiček, ale jeho technická střela do středu branky, nemohla gólmana hostů ohrozit. V 40.min. pálil z podobné situace Sycha, ale i zakončení bylo prakticky stejné jako u předchozí situace, takže gólman hostů opět v pohodě chytil. To bylo v první půli vše. Hosté sice hráli dobře v poli, ale jinak za celou první půli našeho gólmana Bílého prakticky neohrozili. Druhá půle přinesla prakticky úplně stejný obraz hry. Vyrovnaný boj v poli a naše dobývání branky hostů. V 57.min. zatáhl po pravé straně balon Beutl, jeho přetažený centr vrátil hlavou před branku Faltus a zcela volný Sycha na malém vápně už neměl problém dopravit balon do Lipenské sítě 2:0. V 66.min. se dostali po levé straně do šance hosté, ale křížná střela naštěstí jen olízla pravou tyč naší branky. V 79.min. rozehrál trestný kop z osmnácti metrů Beneda, ale jeho přesnou střelu k pravé tyči vytlačil gólman hostů na roh. V 81.min. po naší chybě fauloval ve vápně Beutl a hosté kopali penaltu. Balon si postavil Panský a střelou do prostřed pod břevno snížil na konečných 2:1. Vítězství jsme si zasloužili, protože ač byla hra v poli vyrovnaná, tak na rozdíl od hostů jsme si vytvořili několik gólových šancí a dvě proměnili.

http://fotbalunas.cz/zapas/151944/

Počet zobrazení: (59)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

18.kolo OP Muži

Malonty – V.Brod

3      :      0

poločas: (2:0)

střelci: Faltus,Sycha,

    Kravets

__________________________

24.kolo 1.A dorostu

Hrdějovice-Mal./D.Dv.

2      :      2 pk.(5:4)

poločas: (0:1)

střelci: Olah 2

__________________________

24.kolo OP žáci

N.Ves – Malonty

6      :       3

poločas: (3:3)

střelci: Růžička2,Mrzena

_______________________

11.kolo OP Přípravky

Kaplice-Mal./Lip.

2       :       2

poločas: (1:2)

střelci: Uhlík,Kostelný

_______________________

9.kolo OP Přípravky

Č.Krumlov-Mal./Lip.

14       :       1

poločas: (7:1)

střelci: Udatný

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host, 1 Bot