Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Přídolí – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.7.4.2018. v 16:30

___________________________

15.kolo 1.A. dorost

Mal./D.Dv.-K.Új./Vel.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.1.4.2018. v 16:00

_______________________

16.kolo OP žáci

Malonty – Benešov

–      :       –

poločas: (-:-)

so.7.4.2018. v 10:00

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-H.Dv./D.Dv.

–      :       –

poločas: (-:-)

so.14.4.2018. v 14:00

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Větřní – Mal./Lip.

–      :       –

poločas: (-:-)

so.14.4.2018. v 15:00

TOPlist

zápas o šest bodů se nám nepovedl

Malonty – Kájov 2:3 (1:3)

střelci: Beneda,Pešl

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Svatoň R.(36.Debnár R.),Tomáš,Beneda,Kouba(46.Svatoň D.),Kuzma,Žalud(68.Kubát),Pulec,Mezei(56.Pešl)

Zápas o „šest bodů“ jsme začali mizerně, nestačili jsme se ani rozkoukat a hned po první akci hostů a chybě našich zadáků, jsme prohrávali 0:1. Rychle jsme se však z gólu oklepali a v 7. min. bylo srovnáno, když si na hranici vápna zpracoval míč L. Pulec, posunul balon na levou stranu do ulice L.Kuzmovi, který našel přesnou příhrou na vzdálenější tyč nabíhajícího Mezeie a ten ranou pod břevno uklidil balon do sítě 1:1. V 14.min. po naší další nedůslednosti v obraně, hosté nastřelují z malého vápna břevno. A zmatky v hře našich zadáků pokračovaly nadále.. V 17.min. rozehráli hosté akci po levé straně, na rohu vápna dostal míč zcela volný Čábela, zacentroval na z pravé strany nabíhajícího útočníka hostů, kterého křižoval R.Tomáš, který si při snaze o odebrání balonu, nešťastně srazil balon do vlastní sítě 1:2. A aby toho nebylo dost přišla 26.min. kdy naši zadáci vůbec nestihli pokrýt středem nabíhajícího Didkivského, který sám před Bílým nezaváhal a zvýšil už na 1:3. V 45.min. na půlce zabalil balon Beneda, pronikl až do vápna, vystřelil, ale gólman hostů se štěstím balon vyrazil a dobíhající Mezei byl v ofsajdu, takže k dorážce se nedostal. Ve druhé půli jsme konečně začali hrát. Nejdřív ale přišla 47.min. kdy nás podržel Bílý, když kryl tvrdou ránu hostů z levé strany malého vápna. V 63.min. na pravé straně po ose Žalud, L. Pulec a Beneda, se posledně jmenovaný probil po levé straně do vápna, vystřelil, ale gólman hostů stači lse štěstím vytlačit balon na roh. V 75.min. na levé straně dostal balon od R. Tomáše L. Pulec, zacentroval do vápna, kde nabíhající Pešl ranou z voleje snižuje na 2:3. Naši hráči v závěrečných minutách mocně finišovali, ale míč do sítě hostujícího celku se jim už bohužel protlačit nepovedlo. Hosté si tak  odvezli tři body a v tabulce nás odsunuli na páté místo.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (28)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

8.kolo OP Muži

Malonty – H.Planá

1      :      3

poločas: (1:0)

střelci: Gocala

__________________________

10.kolo 1.A dorostu

Zli./Oleš.-Mal./D.Dv.

2      :      1

poločas: (2:1)

střelci: Olah A.  

__________________________

10.kolo OP žáci

Krumlov“B“-Malonty

6      :       2

poločas: (2:1)

střelci: Mrzena 2

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Loučovice

4       :       5

poločas: (2:5)

střelci: Udatný 3,Krátký J.

_______________________

5.kolo OP Přípravky

Mal./Lip.-Z.Koruna

4       :       3

poločas: (2:2)

střelci: Udatný 2,Burda,

Krátký J.

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host