Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archiv
Další zápasy

8.kolo OP Muži

Frymburk“B“-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.14.10.2018. v 13:30

___________________________

8.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.14.10.2018. v 10:00

_______________________

8.kolo OP Přípravky

Křem./Hol.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

pá.12.10.2018. v 16:30

 

TOPlist

zápas o šest bodů se nám nepovedl

Malonty – Kájov 2:3 (1:3)

střelci: Beneda,Pešl

sestava: Bílý,Beutl,Gocala,Svatoň R.(36.Debnár R.),Tomáš,Beneda,Kouba(46.Svatoň D.),Kuzma,Žalud(68.Kubát),Pulec,Mezei(56.Pešl)

Zápas o „šest bodů“ jsme začali mizerně, nestačili jsme se ani rozkoukat a hned po první akci hostů a chybě našich zadáků, jsme prohrávali 0:1. Rychle jsme se však z gólu oklepali a v 7. min. bylo srovnáno, když si na hranici vápna zpracoval míč L. Pulec, posunul balon na levou stranu do ulice L.Kuzmovi, který našel přesnou příhrou na vzdálenější tyč nabíhajícího Mezeie a ten ranou pod břevno uklidil balon do sítě 1:1. V 14.min. po naší další nedůslednosti v obraně, hosté nastřelují z malého vápna břevno. A zmatky v hře našich zadáků pokračovaly nadále.. V 17.min. rozehráli hosté akci po levé straně, na rohu vápna dostal míč zcela volný Čábela, zacentroval na z pravé strany nabíhajícího útočníka hostů, kterého křižoval R.Tomáš, který si při snaze o odebrání balonu, nešťastně srazil balon do vlastní sítě 1:2. A aby toho nebylo dost přišla 26.min. kdy naši zadáci vůbec nestihli pokrýt středem nabíhajícího Didkivského, který sám před Bílým nezaváhal a zvýšil už na 1:3. V 45.min. na půlce zabalil balon Beneda, pronikl až do vápna, vystřelil, ale gólman hostů se štěstím balon vyrazil a dobíhající Mezei byl v ofsajdu, takže k dorážce se nedostal. Ve druhé půli jsme konečně začali hrát. Nejdřív ale přišla 47.min. kdy nás podržel Bílý, když kryl tvrdou ránu hostů z levé strany malého vápna. V 63.min. na pravé straně po ose Žalud, L. Pulec a Beneda, se posledně jmenovaný probil po levé straně do vápna, vystřelil, ale gólman hostů stači lse štěstím vytlačit balon na roh. V 75.min. na levé straně dostal balon od R. Tomáše L. Pulec, zacentroval do vápna, kde nabíhající Pešl ranou z voleje snižuje na 2:3. Naši hráči v závěrečných minutách mocně finišovali, ale míč do sítě hostujícího celku se jim už bohužel protlačit nepovedlo. Hosté si tak  odvezli tři body a v tabulce nás odsunuli na páté místo.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1

Počet zobrazení: (34)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 3 Hostů, 1 Bot