Frymburk“B“-Malonty

ne.14.10.2018. v 10:00

Křem./Hol.-Malonty

pá.12.10.2018. v 16:30

Zápas s Přídolím rozhodla naše skvělá produktivita…

Malonty – Přídolí 5:2 (3:0)

střelci: Kravets M. 4, Faltus

sestava: Bílý,Beutl,Svatoň D.,Gocala,Kéri,Troják,Faltus,Preusler,Hatala,Kravets M.,Beneda

střídající: Svatoň R.,Žalud,Debnár R.,Městecký,Olah A.

První mistrovský zápas podzimní sezóny jsme začali lépe my. Už v 3.min. po prodloužení hlavou od M. Kravetse, se sám před gólmanem ocitl Beneda, ale gólman hostů včasným vyběhnutím stačil šanci zlikvidovat. V 18.min. rozehrál M. Kravets na levé straně trestný kop z dvaceti metrů a pěknou střelou kolem zdi k pravé tyči otevřel skóre 1:0. Hosté se do první šance dostali až v 25.min. když zaútočili po pravém křídle, následovala zpětná přihrávka do velkého vápna, kde nabíhající hráč hostů pálil těsně nad naší branku. V 28.min. poslal dlouhý nákop za obranu hostů D. Svatoň, pro balon si naběhl M. Kravets a lehkým lobem přes vybíhajícího gólmana zvyšuje na 2:0. V 31.min. byl na levé straně faulovaný Preusler, trestný kop rozehrál Faltus, který přesně našel hlavu nabíhajícího M. Kravetse a ten lehkou tečí k pravé tyči zvyšuje už na 3:0. To byl také poločasový výsledek. I do druhé půle jsme vstoupili lépe my. V 48.min poslal D. Svatoň pěkným pasem za obranu hostů do brejku Faltuse a ten sám před gólmanem nezaváhal a střelou k pravé tyči zvýšil naše vedení na 4:0. V 58.min. střílel z pravé strany křížnou střelou těsně mimo Městecký.  V 68.min. dostal do ulice pěknou příhru od R. Svatoně Beneda, ale jeho pokus, gólman hostů vyrazil na roh. Naši hráči po této šanci docela výrazně polevili, přestali se hýbat a ke slovu se dostali také hosté. V 75.min. nešťastně srazil balon do vlastní baranky R. Svatoň a hosté tak snižují na 4:1. V 80.min. hosté po naší chybě a rychlé protiakci dávají druhý gól a snižují na 4:2. Konečné slovo jsme ale měli my, když v 82.min. poslal odražený balon z třiceti metrů z voleje do branky M.Kravets a krásným lobem přehodil gólmana hostů 5:2. A to bylo také vše co se v zápase událo. Vítězství myslím naprosto zasloužené. Výborně se uvedla, naše letní posila M. Kravets, který se podílel na výhře hned čtyřmi góly. Není od věci připomenout, že k nám přestoupil právě z Přídolí.