Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

Zasloužené vítězství, hlavně za výkon v druhé půli

Malonty – Lipno 1:0 (1:0)

střelci: Kravets

sestava: Bílý,Barták,Svatoň D..,Mokoš,Vančura,Beneda,Doubrava,Valiček.,Kališ,Kravets,Faltus

střídající: Gloza O., Ovádek M.,Olah A.,Hatala

Zápas o druhé místo v tabulce, začali o něco lépe hosté. Hned v 9.min. po naší chybě v rozehrávce nastřelují z hranice velkého vápna břevno. V 17.min. přišla další naše chyba v obraně a další nebezpečná střela hostů z levé strany, kterou ale pozorný Bílý vyráží na roh. V 25.min. přišla naše první šance a byla hned gólová. Faltus našel krásným pasem za obranu, nabíhajícího Kravetse a ten lobem přehodil gólmana a posílá nás do vedení 1:0. V 28.min. měli hosté další velkou šanci, když po přihrávce před branku z levé strany, nabíhající útočník hostů z malého vápna netrefuje branku. Do konce první půle se pak hrála vyrovnaná partie, ale bez větších šancí na obou stranách. Do druhé půle vstoupili naši hráči jako vyměnění, od začátku přitlačili soupeře na jeho půli a přišly i gólové šance, jen ten gól ne a ne padnout. V 47.min. zacentroval z pravé strany do vápna O.Gloza, na míč si naběhl Faltus, ale v jasné šanci poslal balon nad branku. V 58.min. dostal přihrávku za obranu Kravets, šel sám na gólmana, ale střelou po zemi ho nepřekvapil. V 64.min. pálí z hranice velkého vápna Valiček a gólman hostů jen s obtížema vyrazil balon na roh. V 70.min. po přihrávce Faltuse, trefuje O.Gloza z pravé strany velkého vápna břevno. Šancí na vstřelení gólu bylo v druhé půli dost, ale žádná se neujmula a tak zápas skončil naším nejtěsnějším vítězstvím. Třeba si naši hráči schovali góly na nedělní duel s Frymburským „béčkem“

https://fotbalunas.cz/zapas/209867/

Počet zobrazení: (96)

Share Button

Napsat komentář

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Host