Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Zasloužené vítězství po velké převaze…

Malonty – Přídolí 3:0 (2:0)

střelci: Faltus,Beneda 2

sestava: Bílý,Vančura,Doubrava.,Kouba M.,Kéri,Kališ,Valiček,Faltus,Beneda,Olah,Kravets M.

střídající: Gocala, Ovádek M.,Svatoň D.,

 

Zápas s tradičním soupeřem jsme začali aktivně a od začátku měli převahu. Už v 9.min. si před velkým vápnem narazil balon Valiček s Olahem, ten přiklepl rozběhnutému Faltusovi a jeho střela z dvaceti metrů zapadla za pravou tyč branky hostů 1:0.  V 24.min. vysunul krásným pasem za obranu Faltus Benedu, ten si obhodil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 35.min. se o velký vzruch postaral hlavní rozhodčí. Ve vápně byl faulován Ovádek, pískala se penalta, kterou Kouba proměnil. Bohužel rozhodčí gól neuznal, pro předčasné vběhnutí útočícího hrače do vápna… Potud v pořádku. Ale místo aby nechal penaltu opakovat, tak odpískal nepřímý kop proti útočícímu družstvu… neskutečné, opravdu nechápu jak nemůžou rozhodčí neznat základní pravidla.. No nic, takže to bylo stále 2:0. Za tohoto stavu se šlo o poločase do kabin. I v druhé půli jsme měli převahu a v 60.min. po faulu ve vápně na pronikajícího Vančuru, jsme měli šanci na penaltový reparát. Míč si postavil opět Kouba, ale bohužel, tentokrát směr jeho střely gólman hostů vystihl a penaltu zneškodnil.. V 64.min. dostal pěknou přihrávku do ulice Beneda a sám před gólmanem hostů nezaváhal a střelou po zemi zvýšil na konečných 3:0. V 68.min. měl ještě po přihrávce Olaha velkou šanci Kravets, ale z bezprostřední blízkosti gólmana neprostřelil. Dál už se nic podstatného neudálo a tři body zůstaly tedy doma. zaslouženě, neboť jsme byli po celý zápas lepším týmem.

http://fotbalunas.cz/zapas/209854/

 

Počet zobrazení: (58)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 2 Bots