Sportovní klub
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

12.kolo OP Muži

Kájov – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 16:30

___________________________

12.kolo OP žáci

V.Br./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

so.6.4.2019. v 10:00

_______________________

12.kolo OP Přípravky

D.Dvo./H.Dvo.-Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.7.4.2019. v 10:00

 

TOPlist

Zasloužené vítězství po velké převaze…

Malonty – Přídolí 3:0 (2:0)

střelci: Faltus,Beneda 2

sestava: Bílý,Vančura,Doubrava.,Kouba M.,Kéri,Kališ,Valiček,Faltus,Beneda,Olah,Kravets M.

střídající: Gocala, Ovádek M.,Svatoň D.,

 

Zápas s tradičním soupeřem jsme začali aktivně a od začátku měli převahu. Už v 9.min. si před velkým vápnem narazil balon Valiček s Olahem, ten přiklepl rozběhnutému Faltusovi a jeho střela z dvaceti metrů zapadla za pravou tyč branky hostů 1:0.  V 24.min. vysunul krásným pasem za obranu Faltus Benedu, ten si obhodil gólmana a do prázdné branky zvyšuje na 2:0. V 35.min. se o velký vzruch postaral hlavní rozhodčí. Ve vápně byl faulován Ovádek, pískala se penalta, kterou Kouba proměnil. Bohužel rozhodčí gól neuznal, pro předčasné vběhnutí útočícího hrače do vápna… Potud v pořádku. Ale místo aby nechal penaltu opakovat, tak odpískal nepřímý kop proti útočícímu družstvu… neskutečné, opravdu nechápu jak nemůžou rozhodčí neznat základní pravidla.. No nic, takže to bylo stále 2:0. Za tohoto stavu se šlo o poločase do kabin. I v druhé půli jsme měli převahu a v 60.min. po faulu ve vápně na pronikajícího Vančuru, jsme měli šanci na penaltový reparát. Míč si postavil opět Kouba, ale bohužel, tentokrát směr jeho střely gólman hostů vystihl a penaltu zneškodnil.. V 64.min. dostal pěknou přihrávku do ulice Beneda a sám před gólmanem hostů nezaváhal a střelou po zemi zvýšil na konečných 3:0. V 68.min. měl ještě po přihrávce Olaha velkou šanci Kravets, ale z bezprostřední blízkosti gólmana neprostřelil. Dál už se nic podstatného neudálo a tři body zůstaly tedy doma. zaslouženě, neboť jsme byli po celý zápas lepším týmem.

http://fotbalunas.cz/zapas/209854/

 

Počet zobrazení: (57)

Share Button

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výsledky

7.kolo OP Muži

Malonty – Lipno

1      :      0

poločas: (1:0)

střelci: Kravets

__________________________

7.kolo OP žáci

Malonty-Č.Krumlov“B“

2      :       2 pk: 4:3

poločas: (0:1)

střelci: Růžička,Beluský

_______________________

7.kolo OP Přípravky

Malonty – Č.Krumlov

1       :       5

poločas: (0:4)

střelci: Udatný

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot