Zbytečná prohra v Kájově

Kájov – Malonty 2:1 (0:0)

střelci: Hami

sestava: Přibyl,Beutl,Gocala,Svatoň R.,Tomáš,Maurenc,Hami,Rybár,Svatoň D.(70.Krnínský),Beneda,Pešl

Zápas s prvním celkem tabulky, začaly obě dvě mužstva poměrně opatrně a první náznak šance přišel až v 14.min. kdy z pravé strany centroval do vápna  Hami, ale na nebezpečný balon si nikdo z našich hráčů nenaběhl. V 33. min. pálil na pravé straně velkého vápna mimo Beneda. V  35.min. rozehrál z pravé strany roh Hami, ale domácí zadácí si s centrovaným míčem opět poradili. První půle tak skončila zaslouženou remízou a  ani začátek druhého poločasu nenasvědčoval tomu, že by se skóre mělo měnit. V 48.min. neměl domácí gólman problém se střelou Benedy po zemi z pravé strany. V 56.min. předvedli domácí rychlou akci po pravé straně, následovala přihrávka na hranici velkého vápna, ale s nebezpečnou střelou si Přibyl poradil a balon vyrazil. Bohužel v 64.min. nestihli naši hráči zachytit další akci domácích po pravé straně a po přihrávce na volného Najbrta, se domácí střelou do protipohybu našeho gólmana ujali vedení 1:0. V 73.min. bylo srovnáno, když gólman domácích podcenil dlouhý nákop Hamiho do vápna a balon k překvapení všech skončil za jeho zády 1:1. Když už zápas spěl k remízovému konci, přišla 88.min. Akci domácích po pravé straně a následný centr do vápna zakončil hlavou nikým nekrytý Čabela a stnovil tak konečný výsledek zápasu 2:1 pro domácí. Gól naprosto zbytečný a zápas který měl skončit remízou, jsme nakonec prohráli. Je vcelku na zamyšlení, proč jsme přijeli na tak důležitý zápas pouze s jedním hráčem na střídačce.

tabulka po 16.kole: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=3&okres=36&vek=1&typ=1