Sportovní klub
Nejnovější příspěvky
Nejnovější komentáře
Archivy
Další zápasy

16.kolo OP Muži

Větřní“B“ – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.29.3.2020. v 15:00

___________________________

 

17.kolo OP žáci

Malonty – N.Ves/Br.

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 14:00

_______________________

 

17.kolo OP Přípravky

Malonty – Větřní

–      :       –

poločas: (-:-)

ne.5.4.2020. v 10:00

 

TOPlist

Volejbal

Turnaj pořádaný volejbalovým oddílem TJ Hraničář Malonty, se koná i s nultým ročníkem od roku 1998. Od tohoto roku se turnaje účastní družstva ze všech koutů Jihočeského kraje a dále i družstva například z Telče, Prahy, Kolína, Brna.

Počet soutěžících je ustálen organizačním výborem na max.20 družstvech. S železnou pravidelností se každého z uspořádaných ročníků účastnilo okolo dvou stovek návštěvníků.

Soutěž se odehrává na třech antukových kurtech oddělených ploty. Po každém utkání je organizačními pracovníky zajištěna úprava hrací plochy,  aby byly zabezpečeny stejné hrací podmínky.

Jednou,  soutěžícími velmi kvitovanou věcí je zajištění cen, které obdrží každé družstvo. Dále je obrovská spokojenost se sportovním areálem, kde je kromě již zmíněných antukových kurtů, účastníkům k dispozici travnaté fotbalové hřiště a v neposlední řadě přírodní koupaliště.

Za účelem občerstvení je možnost navštívit Restauraci SPORT přímo v areálu TJ Hraničář, Restauraci POD KAŠTANY na náměstí obce a také v dopoledních hodinách prodejnu Jednoty.

Po vyhodnocení nejlepších, organizátoři každoročně zajišťují kulturní program pro účastníky, který spočívá v taneční zábavě v místním KD.

Zájemci o nocleh jsou ubytováni v tělocvičně ZŠ Malonty, a to jak v den turnaje tak i den před tím.

Pro sponzory zajištění turnaje jsou možnosti zviditelnění například vyvěšením reklamních cedulí, k čemuž velice dobře slouží oplocení kurtů. Dále je možnost  reklamních letáků spojených s již zmíněnou cenou pro každé ze zúčastněných družstev. Organizační výbor zajišťuje seznam sponzorů, který je po celou dobu konání soutěže vyvěšen přímo na sportovišti.

O konání, ale i o výsledcích  volejbalového turnaje se zmiňuje i regionální denní tisk.

Share Button
Výsledky

15.kolo OP Muži

Malonty – Holubov

–     :     

poločas: (-:-)

střelci:

__________________________

 

16.kolo OP žáci

Z.Koruna – Malonty

–      :       –

poločas: (-:-)

střelci:

_______________________

 

16.kolo OP Přípravky

Velešín – Malonty

–       :       –

poločas: (-:-)

střelci:

 

 

Online uživatelé
Uživatel: 1 Bot